Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotná s podvázanými vejcovody, je to možné?

gabush4
27. srp 2017

Ahoj holky,prosím,můžete mi některá poradit?
Mám dva sšpunty 6,5 a 3,5 roku,u druhého císaře jsem si nechala podvázat vejcovody.
No a teď k věci-predminulou ms jsem měla zpoždění a když přišla,tak bez nadsázky nosila jsem pliny hrozně silný krvácení a fakt úplně kusy-dr mi řekl: kouknem.se na to,jestli jste nebyla těhotná. K mému úžasu mi sdělil ze stát se to může😲 i když velmi zridka. Nakonec to byl silnější zanet. Minulá ms v termínu,taky silnější-ale to bylo cistou,kterou mi našel.
Tak a teď,cca 14dní žaludek na vode,občas pobolivani v podbřišku,častější curani,vlci hlad,kdyz něco sním je mi líp,meskam dva dny,prsa bolestiva ale ne víc než před ms jen navíc citlivě bradávky,což nemyvam a prijde mi ze trochu vylézly i zilky. Bílý hustý výtok-jako jogurt,ne pořád ale je. Jsem z toho úplně na hlavu 😨 co myslíte??

margarithka
27. srp 2017

A test?

gabush4
autor
27. srp 2017

Test jsem dělala den před ocekavanou ms,mamatest ten dražší,přítel tvrdí ze tam vidí ducha i kamaradka,no a ja.jsem z toho na hlavu,jako taky tam něco vidím,ale to může.klidně jen prosvitat ne? 😲

volfici
27. srp 2017

Zkus testovat znovu, po třech dnech od minulého testu by měl duch / čárka být silnější.

gabush4
autor
27. srp 2017

No ja furt čekám ze ms přijde...sugesce je mrcha 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli