Těhotná? Skoro v 6tt není na UTZ nic vidět

andusa1566
16. pro 2015

Dobry den chtela sem se zeptat....posledni menstruaci sem mela 7.11.2015.,menstruaci jsem mela dostat 8.12.2015 ktera se nedostavila...delala sem si tehotensky test kde byla slaboucka carka. Dnes uz je vídet na prvni pohled. V noci mi nebyva dobre. Minuly tyden sem byla u doktora a rikal ze spis je to pozitivni nez ne ale at dojdu za tyden. Dnes kdyz tam byla jina pani doktorka tak mi rikala ze to taky jeste nenjde videt at dojdu za 3 tydny. Jinak bych uz mela byt skoro v 6 tydnu coz mi prijde ze uz by mohlo it videt....kamoskam to vzdy hned poznali a udelali ultrazvuk uz v 5 tydny......????????

mika251
16. pro 2015

krv na prítomnosť HCG ti nebrali? Tam by sa pomerne spoľahlivo ukázalo, či si tehotná, alebo nie.

andusa1566
autor
16. pro 2015

No to mi rikala ze jestli chcu mi muze vzit ale ze pry taky asi to tam neuvidi...coz mi prijde taky kravina. Ze v krvi to musi jit prece videt hned.

mika251
16. pro 2015

@andusa1566 to bola ako fakt doktorka, čo toto tvrdila???? Z krvi sa dá jednoznačne dokázať, či telo produkuje HCG, alebo nie.

andusa1566
autor
16. pro 2015

Nevim jako pritom sem s ni byla spokojena do ted a vseci ji i chvali...ale dnes me vazne vytocila.

mika251
16. pro 2015

@andusa1566 zájdi si na krv ako samoplátca do laboratória - do pár hodín máš výsledok. Obvykle sa tam chodí za 48 hodín znovu, aby sa zistilo, či HCG stúpa - za dva dni by sa malo približne zdvojnásobiť. Ale toto by mala doktorka vedieť a sama to navrhnúť.
Pokiaľ v 6tt nie je nič vidieť, tak by mali brať krv tým skôr, že by mali vylúčiť mimodeložné tehotenstvo.

A potom sa doktori divia, že zháňame infos na vlastnú päsť na internete 😠

andusa1566
autor
16. pro 2015

Jako dala mi tez najevo ze psis jo nez ne...ale rozciluje me ze mi je divne ze to jeste nejde videt a ze mi nemohla vzit tu krev...pujdu tam v utery kdy tam bude zas ten doktor ale zase cekat tyden...to je hrozne

xenona
16. pro 2015

A utz ti vůbec nedělala? Já byla u doktorky přesně v 5tt a už to na utz bylo vidět. Takový malý flíček v děloze.

paja1985
16. pro 2015

já byla hned po 10 dnech co mi vynechala menstruace a měla jsem také slabší čárku na těhu testu a hned mi udělala ultrazvuk a řekla, že jsem těhotná. byla tam vidět jen 8mm kulička...

sarivojvodova
16. pro 2015

@andusa1566 Ahojky, mě to bylo na utz vidět až v 7 tt jinak čisto. 😀

andusa1566
autor
17. pro 2015

ultrazvuk mi dellala a rikala ze je tam neco 12mm ale fotku mi nedala a ani nerekla jako na rovinu ze su tehotna ze mam proste dojit pokud mozno az za dva tydny

elsissn
17. pro 2015

@andusa1566 hrozný přístup, to ti povim. Ale myslím, že mohu tedy gratulovat ne?😊

xenona
17. pro 2015

Já bych možná s takovým přístupem změnila doktora. Mně si sice taky zavolala až za další týden, kdy toho šlo vidět mnohem víc a byla už i vidět jemně srdeční akce, ale všechno mi vysvětlila už na první návštěvě, ukázala těhotenství na UTZ, že je v děloze a vše vypadá tak, jak by v tomto týdnu mělo.

sarivojvodova
17. pro 2015

@andusa1566 Změn doktora. 🙂

pety91
17. pro 2015

Já bych zase z jedné návštěvy nedramatizovala a neměnila doktora- doktorku 🙂

sarivojvodova
17. pro 2015

@pety91 Byla tam už dvakrát. 🙂

andusa1566
autor
17. pro 2015

nevim no jako jansy to asi jo protoze druha carka je jak delo 😉 pujdu tam asi uz v pondeli to zkusit at mam darecek na vanoce a uvidime
ale uz po treti cekani...to je strasny

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru