• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotná? Test negativní, slabá MS, únava, motání hlavy

22. ledna 2014 
Ahoj holky.
Asi 2 týdny zpátky mi začalo být fajn,takový pocit že je vše krásné atd,Menses přiel o den dříve ale byl jen asi 3 dny a jen slabounce do hněda.Bylo mi zle od žaludku jedla jsem jak šílená a to trvá do ted.Jsem pořád unavená.a dneska je mi celý den zle,motá se mi hlava a jsem jak přiopitá.Ale šíleně málem jsem omdlela.Podbřišek mne bolí i když mi menses skončil minulé uterý..Testy byly negativní tak nevím.Máte někdo podobné zkušenosti?
Díky za odpovědi :slight_smile:
22. led 2014 ve 20:28  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak26 Ahoj, slabé krvácení nebo špinění může na počátku těhotenství být a ostatní příznaky, které jsi popsala by také mohly těhotenství naznačovat..Testy také mohly být ještě negativní - záleží kdy jsi měla ovulaci a tedy, jak byla vysoká hladina hcg. Pokud byla ještě hodně nízká, tak to testy ještě nezachytí. Nejjednodušší bude, když si uděláš test znovu a pokud bude negativní i teď, tak z největší pravděpodobností těhotná nejsi a mohla jsi mít jen nějak pobouřené hormony nebo tak..
22. led 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leni84 uvidim jak mi bude jeste pockam a zkusim test znovu.tentokrat jinou znacku..
22. led 2014 ve 22:09  •  čeká miminko, termín má v únoru 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek