Těhu? 4 dny do očekávané MS dvě čárky na testu

lendule2
6. led 2016

Ahoj holky. vím, že těchto a jim podobný otázek je tu spousta. Mám 4 dny do očekávané menses a 13DPO. prsa mne bolí fakt dost, podbříšek také. Odpoledne mi to nedalo a udělala jsem si test (ráno je lepší to vím). Ale po 3 minutách tam byli 2 čárky a ta spodní jen o trochu slabší. Nechce se mi věřit, že bych mohla býr těhotná. Je to možné? Díky za odpověď.

eldrag
6. led 2016

@lendule2 melas styk, tak je to možné :D zkus si klidne udelat jeste jeden test pro jistotu at to mas černe na bilem.

anick84
6. led 2016

@lendule2 je to možné...pokud tedy došlo k sexu;) Ale muze to byt jen duch.. Vyzkousej ráno a případně pal dr..

lendule2
autor
7. led 2016

Toto je ta dálnice, která se mi objevila cca v 6 večer 🙂 Omlouvám se za kvalitu, ale nešlo to vůbec vyfotit ☹

pekkaa
7. led 2016

@lendule2 tak to je jasne😉..
Pokud chces mit jistotu, tak vyzkousej jeste jinou znacku testu

lajla
7. led 2016

@lendule2 těhotná jsi a to bez debat🙂 gratuluju

lendule2
autor
7. led 2016

Ještě pořád se bojím na to pomyslet. V neděli by (ne)měla dorazit teta. A snad to neudejde 🙂

anick84
7. led 2016

Tak tohle duch nebude;) gratulka!

sandi777
7. led 2016

@lendule2 tak jestli je to fakt 13 DPO , tak bych se nedivila kdyby tam byli 2 😁😉 moc gratuluji 🍀🌸

lucka2597
7. led 2016

AHOJ VŠICHNI 🙂 mam otázku. Moje poslední menstruace byla kolem 24.listopadu do dneska jsem to nedostala.dělala jsem si test a byl negativní.chvílemi me boli vaječníky a ještě Leva strana břicha a jde mi to chvílemi dolů pod břicho a někdy zas k pupíku. Myslíte si ze bych mohla byt těhotna když jsem na testu mela jen jednu čárku? Děkuji 🙂

sandi777
7. led 2016

@lucka2597 Spíš cysta, neuvolnilo se vajíčko- nepraskl folikul. K dr na vyvolávačku 😉

lucka2597
7. led 2016

@sandi777 tak to mám radost 🙂 raději pockam ještě pár dni a pak si dojdu k doktorovi 🙂

lucka2597
7. led 2016

@sandi777 ale zase kdyby to byla cysta tak ta boli jinak

sandi777
7. led 2016

@lucka2597 mě bolela úplně stejně :-\

lucka2597
8. led 2016

Aha :-/ a to vás to bolelo furt nebo chvilku jo a pak zase ne.třeba tedka me to od rána neboli vůbec. Se ptám jak blbec ze jo?🙂 Já jen abych věděla 🙂

sandi777
8. led 2016

@lucka2597 hlavně při nějakém pohybu a co pamatuji, tak ne v kuse a hlavně jsem nedostala MS 2 měsíce a myslela si že jsem těhotná protože to jsme se po vysazení prášků akorát začali snažit. Tak dr to spolehlivě pozná dle utz a kdyby pichl vyvolavacku tak se naopak mimčo lip zavrta 😉 já bych se taky ptala , v pohodě 😉

minonnka
8. led 2016

@lendule2 Nic neni nemozneee 😉 Ja mela take 4 dny pred ocekavanou MS, citila jsem se tehotne a manzel nevydrzel a test chtel delat hned vecer co jsem dosla z prace a byly tam dve carky, rano jsem si to hned potvrdila znova 🙂
No a dcerka bude mit za par dnu rok 😵 Preji hodne stesti 🙂

kropice
11. led 2016

Ahoj holky, kdy se tak ukážou 2 // na těhotenském testu? Pohlavní styk jsme s manželem měli 26. 12., antikoncepci beru, ale bohužel jsem 2 pilulky na začátku platíčka vynechala, TT zatím nic neukazuje, ale mám strašné křeče v podbříšku, takže se bojím. Mám 6 dní před očekávanou menstruací, antikoncepci teď beru pravidelně. Nevím, kdy jsem mohla mít ovulaci, to jsem nikdy nepočítala. Děkuji

pekkaa
11. led 2016

@kropice pokud beres HAK tak ovulaci nemas. Kdyz si vynechala 2 pilulky, tak si stejne myslim, ze k ovulaci nedoslo. Pravdepodobnost je mala..
Pockej si na ms. Podle me si neotehotnela, ale mozne je vsechno.
Nikdo ti asi neporadi vic nez cekat a prip zkouset tehotensky test

kropice
11. led 2016

pekkaa: Děkuji, a i když jsem v prosinci brala antinu, tak nějak nepravidelně? Jsem na to strašná. Dvě děti už máme a třetí fakt nechceme ani nemůžeme. Musím si na to fakt dávat větší pozor. Ale i tak děkuji.

pekkaa
11. led 2016

@kropice no musis si na to davat pozor. Cim vice tabletek vynechas, tim vyssi pravdepodobnost otehotneni

kropice
11. led 2016

hm děkuji, to byl ten shon kolem Vánoc a děti a tak všechno dohromady☹ a teď se můžu jen bát

lendule2
autor
11. led 2016

Ahojky holky. Asi špatná otázečka. Ale kdy jste šly k lékaři? Hned nebo až ten 6-8tt? 🙂 Moc díky za odpověď. A pokud si myslíte, že jsem blbá či věci tomu podobné, prosím nepiště to sem. Díky 🙂

pekkaa
11. led 2016

@lendule2 ja byla v 7tt. Driv to moc smysl nema..
Ale zavolej si tam a oni to reknou kdy prijit (tak jsem to udelala ja).

lendule2
autor
11. led 2016

@pekkaa Moc děkuji. Myslela jsem si to, ale spíše jsem potřebovala ujistit 🙂 😎

kotty
11. led 2016

@lendule2 já byla v 4+5tt a měla jsem dutinku, další pujdu za pár dní a to bych měla být 6+5, očekává se srdíčko

lendule2
autor
11. led 2016

No, brouzdala jsem po netu a já se nemohu dopočítat. Takže zítra budu muset zvednout telefon a objednat se na kontrolu. Jsem si myslela, že jsem 4tt, ale kalkulačka říká 6 tt a nějaký drobný (cyklus 39-45 dní). Tak já nevím ☹

pekkaa
11. led 2016

@lendule2 tyden tehotenstvi dle posledni menstruace predpoklada, ze cyklus je zhruba 28 dni a ovu zhruba v 14dc. Pokud mas dlouhe cykly (taky byl muj pripad), tak si od terminu ocekavane menstruace odecti 4 tydny a zacni pocitat od toho datum. Nebo pokud vis termin ovulace, tak od toho odpocitej 2 tydny a pocitej to od toho datumu

lendule2
autor
11. led 2016

@pekkaa Ovulace - 2týdny (takže když to bylo na Vánoce, tak jsem 5tt+nějaké drobné)? Je to tak?

pekkaa
11. led 2016

@lendule2 a taky to nezapomen pak doktorovi rict, ze mas dlouhe cykly.. Aby zbytecne neplasil, ze uz plod mel byt v tomto tydnu vetsi, a pod...
Terminu dle posledni menstruace to nebude odpovidat, ale bude mensi. Ja mam rozdil ms vs. ultrazvuk 10 dni.

pekkaa
11. led 2016

@lendule2 pokud na vanoce (24.12.), tak ms jakoby byla 10.12. Takze ted by to bylo 4tt+4, takze 5t tyden.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru