• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu nebo blázen? 20 dní zpoždění, veliké břicho

3. listopadu 2013 
Ahojky Všem. Potřebuji radu od zkušených :wink: Minulý měsíc jsem měla 20 dní zpoždění. Břicho jsem měla veliké jako kdybych byla těhotná. Velké a tvrdší. Když jsem se odhodlala, že půjdu na vyvolávačku tak to přišlo samo :frowning2: 1den to bylo silné a potom už méně a méně( mívám ms 5-6dní, ale teď slabé 4). Testy negativní jak před tak i po. Břicho mám stále velké, dopoledne mi bývá špatně potom je to lepší a někdy i přes den. Nevíte co to je? :astonished:
2. lis 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Netuším :frowning2: Ale raději bych si zašla k doktorovi. Na UTZ vyvrátí těhotenství, protože pokud máš negativní testy, tak to opravdu těhu asi nebude a navíc ti může udělat nějaké testy. Může to být nějaká hormonální nerovnováha, která se dá srovnat léky. Samozřejmě, že psychika hraje ve snaze o miminko velkou roli a člověk jak se moc sleduje si může leccos vsugerovat. Raději bych to řešila s odborníkem.
2. lis 2013 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Těžko říct,může to být cokoliv...Rozhodně bych zašla na gynekologii,aby se případně vyloučila cysta.
Co se testů týče,půl roku zpět jsem měla 11 pozitivních testů (duchové),zpoždění přes 40dní a těhu jsem nebyla.Takže tam neporadím,pokud test,rozhodně jako spolehlivý doporučuji ClearBlue,jinak nic moc(testovala jsem i mamatest,který je jinak velmi chválen)...
A bříško?Já mám jako těhotná bříško měsíc co měsíc,prostě nafouknuté,ale vypadá přesně jako v 5měsíci :grinning:
Dr.,jinak to nevidím.Ač bychom rády,myslím,že nikdo z nás ti odpověď nedá :frowning2:
3. lis 2013 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek