Těhu nebo blázen? 20 dní zpoždění, veliké břicho

mirunka01
2. lis 2013

Ahojky Všem. Potřebuji radu od zkušených 😉 Minulý měsíc jsem měla 20 dní zpoždění. Břicho jsem měla veliké jako kdybych byla těhotná. Velké a tvrdší. Když jsem se odhodlala, že půjdu na vyvolávačku tak to přišlo samo ☹ 1den to bylo silné a potom už méně a méně( mívám ms 5-6dní, ale teď slabé 4). Testy negativní jak před tak i po. Břicho mám stále velké, dopoledne mi bývá špatně potom je to lepší a někdy i přes den. Nevíte co to je? 😲

klaire22
2. lis 2013

Netuším ☹ Ale raději bych si zašla k doktorovi. Na UTZ vyvrátí těhotenství, protože pokud máš negativní testy, tak to opravdu těhu asi nebude a navíc ti může udělat nějaké testy. Může to být nějaká hormonální nerovnováha, která se dá srovnat léky. Samozřejmě, že psychika hraje ve snaze o miminko velkou roli a člověk jak se moc sleduje si může leccos vsugerovat. Raději bych to řešila s odborníkem.

veronikanel
2. lis 2013

Těžko říct,může to být cokoliv...Rozhodně bych zašla na gynekologii,aby se případně vyloučila cysta.
Co se testů týče,půl roku zpět jsem měla 11 pozitivních testů (duchové),zpoždění přes 40dní a těhu jsem nebyla.Takže tam neporadím,pokud test,rozhodně jako spolehlivý doporučuji ClearBlue,jinak nic moc(testovala jsem i mamatest,který je jinak velmi chválen)...
A bříško?Já mám jako těhotná bříško měsíc co měsíc,prostě nafouknuté,ale vypadá přesně jako v 5měsíci 😀
Dr.,jinak to nevidím.Ač bychom rády,myslím,že nikdo z nás ti odpověď nedá ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru