• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhu příznaky, test negativní. Co si o tom myslíte?

12. března 2013 
Ahoj holčiny, už dlouho se s manželem snažíme o dítě, po několika testech nám bylo řečeno, že pravděpodobnost na spontánní otěhotnění je velice malá, přesto se teď cítím tak nějak těhotně :grinning:
Podle mého velice nepravidelného anovulačního cyklu jsem měla mít ovulaci v pátek 19. (jednou za sto let se fakt dostaví), styk jsme měli v pondělí 15. a dnes. Takže podle jednoduché logiky bych neměla být, nicméně ve čtvrtek mě celý den bolelo v podbřišku, celý víkend v odpol. hodinách mi bylo na zvracení, a od včerejšího odpoledne mě bolí bradavky. Dnes se k tomu navíc přidala bolest v kříži asi taková jako mívám pravidelně den dva před MS. Na test jsem sice ráno ze zvědavosti načůrala, ale jak jsem předpokládala, byl negativní. Ale stejně mi to nedá a musím se tu vypsat a slyšet názory také někoho neúčastněného. Co si o tom myslíte?
22. říj 2012 v 11:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
test nemůže být pozitivní, ani kdybys těhotná byla, je to ještě moc brzo. A dle mě je brzo i na takové příznaky...
22. říj 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@segafredo tak jsem asi blázen :grinning: Přesto děkuji za odpověď. Jenom mě to zaskočilo, protože jsem už veškeré snažení vzdala a byla jsem smířená s tím, že my prcka mít prostě nebudeme... Jenže to co se se mnou děje teď, je teda podezřelý.
22. říj 2012 v 11:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladova Klidně můžeš být těhu, ale jak píše segafredo, je opravdu ještě dost brzo. Příznaky si můžeš vsugerovat a je to psychické. Počkala bych, zázraky se fakt dějou. Pokud se nedostaví ms, testuj. Držím palce
22. říj 2012 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@naomi6 hm, tak to jsem zvědavá, jestli to tak dlouho vydržím netestovat :grinning: ms mívám i po 50 dnech...to nemůžu vydržet :grinning:
22. říj 2012 ve 12:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@naomi6 a co se týká toho vsugerování příznaků..už mám za sebou 2 těhotenství a neměla jsem příznaky u ani jednoho :grinning: Tak nevim, co mi to tělo teď blbne...
22. říj 2012 ve 12:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladova ahoj, ja si myslim,ze som tehotna od 10.10. :slight_smile: tiez ma bolelo brusko a teraz uz asi 5 den mam neskutocne bolesti v prsiach. a sa mi zda,ze sa mi zvacsili. ale taka bolest,ze na nich ani spat nemozem. potom som dva dni citila krize a este aj zuby ma bolia :slight_smile: no proste chory cely clovek. robila som si testy 20 a 21 a nic :( tak uz len cakat ci pride nepride... no neviem vydrzat!
22. říj 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@eebee jééé, že by spřízněná duše? :slight_smile: Zuby tedy zatím necítím, ale zato mě docela fest večer pálí žáha. Jen si říkám, jestli fakt už neblbnu a nevymýšlím si to... :confounded:
22. říj 2012 ve 13:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladova ja mam ten isty problem. priatel chodi okolo mna skace radostou, len sa bojim,ze to nevyjde. zaha ma nepali, vlastne ani neviem aky to je pocit,asi nikdy ma nepalila :slight_smile: no mala by som v stredu dostat kramy,tak cakam cakam! a citala som,ze ty mas taky nepravidelny cyklus,tak sa asi nacas viac :(
22. říj 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eebee tak to buď ráda a doufej, že to ani nepoznáš, já si žáhu užívala poslední měsíc u starší holky, a myslela jsem, že se zblázním. A teď se to ozývá zase :confounded:
Ve středu? Budu na tebe myslet, a hned dej vědět, to už uteče, víš jak, jen dvakrát se vyspíš... :slight_smile:
22. říj 2012 ve 13:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladova urcite dam vediet, aj tebe drzim palce!
22. říj 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eebee kdybych to měla dostat podle poslední 3 cyklů, tak si počkám do 7.11. :confounded:
22. říj 2012 ve 14:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladova @eebee můžu se přidat ? :wink: taky mám své příznaky a jistojistě si myslím, že jsme minulou neděli počali :slight_smile: je mi blbě, dokonce občas zvracím (moc brzo???), v pátek a v sobotu špinění (uhňiz´dování???), jinak bolesti v kříži a v podbřišku jakobyyh to měla dostat...mechce se mi čekat a ž do pondělí s testem, ale nechci být zklamaná...
22. říj 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marketkab no jasně, čím víc nás bude, tím líp :slight_smile:
Není totiž možný, že po světě chodí tolik "bláznů" co si to jenom vsugerovaly, ne? :slight_smile:
22. říj 2012 ve 14:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cokoladova to doufám :slight_smile:
22. říj 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marketkab já nechápu, jak je tohle možný, u prvního těhu jsem do pátého měsíce menstuovala a nic jsem nevěděla... u druhého jsem to zjistila 9 den po očekávané ms a teď jsem teda fakt zmatené, holky tu tvrdí, že na příznaky je brzo, ale je divný, aby nás bylo tolik, ne? :slight_smile:
22. říj 2012 ve 14:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladova
@marketkab no ved aj mne to pride skoro, ale ktovie.. mozno motyka vystreli :slight_smile:
22. říj 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cokoladova já nemůžu porovnávat, je to poprvé :slight_smile: horší, že manžel to už taky bere jako hotovou věc, tak kdyby náhodou ne, tak budeme zklamaní oba...
22. říj 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marketkab jejda :frowning2: Tak to je blbý... oni se chlapi tváří, že se jich to tolik netýká, ale pak... :confounded:
22. říj 2012 v 15:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladova on to spíš bere, že by jakože zklamal jako muž, že to nedokázal napoprvé :slight_smile: i kdyby, tak to vyjde příště ...ale já si stejně myslím, že už teď :astonished: :sweat_smile: :wink:
22. říj 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marketkab no právě, chlap jako každej jinej... :sweat_smile: Ten můj taky furt vede řeči, že jako chlap nestojí za nic... :-/
22. říj 2012 v 15:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jestli mohu přispět s novým poznatkem ohledně příznaků. X měsíců tady vždy pár dní před ms čtu diskuze o příznacích a doufám také s negativním testemv ruce, co kdyby přeci jen a pak MS dorazí. Včera večer jsem zjistila, že mám pěkně zvýšenou teplotu pouhým dotykem čela, bolest svalů, kloubů a dnes ráno dokonce lehká bolest v krku. Žádná nateklá ani bolestivá prsa, takže logicky asi budu nemocná, myslela jsem si . Předchvíli jsem si došla pro test a čekala, že to bude jako každý měsíc a byly tam 12 dní DPO a pěkně fialová ta testovací. !! tenhle okamžik jsem si představovala už pár měsíců, takže jsem ráda. Takže nová zkušenost pro mně, těhotenství může vypadat jako virózka. U prvního těhu jsem to zjistila až z testu asi týden po vynechání a nic mě nebolelo.
22. říj 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladova Aha, když máš tak dlouhé cykly, tak to chápu, že je těžké čekat. A gynekolog ti cyklus neupravil? Držím palce, ať to klapne :wink:
22. říj 2012 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@naomi6 ale jo, zkusili jsme kde co, párkrát jsem dokonce měla úplně ukázkovou ms, ale pak se přišlo na to, že je problém i u manžela. A pak jsme se dozvěděli, že jedině zkusit umělé, a to se muž zaseknul, a tak jsem se smířila s tím, že mimčo nebude, už skoro dva roky to neřeším a teď tohle...o to víc mě to zaskočilo... Nicméně, jestli je to zase jen nějaký planý poplach, i když tu teď dělám machry, je mi úplně jasný, že tu mrchu stejně obrečím... :sweat_smile:
22. říj 2012 v 17:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladova @eebee holky, já to ráno nevydržela a udělala si test (9 DPO)...a co myslíte? no je to tam :slight_smile: zatím krásný dušík, nic umrněnýho..snad bude sílit :-*)
23. říj 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marketkab supeeeeeeer :slight_smile: No tak to je teda fakt výborná zpráva!!! :slight_smile:
Já se dnes už zase cítím úplně normálně (když nepočítám, jak jsem nafouknutá), takže se přikláním k tomu, jak říkaly holky, že to bylo jen vsugerovaný. :confounded: Ale za tebe mám fakt radost, tak se hezky opatruj a až tam budou fakt dálnice, tak hoď fotku :wink:
23. říj 2012 v 07:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cokoladova děkuju :slight_smile: doufám, že ta radost není unáhlená...nafouklá jsem taky imrvére, třeba to ještě vyjde :wink:
23. říj 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@marketkab tak se budeme zatím radovat potichu :wink:
23. říj 2012 v 07:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já jsme na tom zase obráceně :slight_smile: Už tolikkrát jsem na sobě cítila těhu příznaky i když jsem brala prášky a ještě jsem druhý nechtěla - bolení prsou, nevolnost, kor po kafi a nikdy nic a ted jsem 33DC (po porodu po vysazení prášků cykly krásně po 28 dnech, předtím i 70 dní) žádné příznaky, kromě pobolívání v podbřišku a ted dva dny mě bolel zub a ještě trochu ho cítím, občas cítím prsa, ale to se na to musím soustředit, protože při předchozím těhotenství prsa byly první co jsem cítila a věděla že jsem těhu ted nic, ale včera jsem dělala test a byly tam dvě, druhá ještě ne tak silná jako první ale nepřehlédnutelná,tak jen doufám, že bude vše v pořádku :slight_smile: ale e fakt, že při prvním těhotenství jak jsem měla dlouhé cykly tak jsme test dělala možná o týden později, tak snad se příznaky brzy dostaví, přece jenom to dodává pocit, že se něco děje :slight_smile:
@marketkab držím palce, at čárka sílí :slight_smile: ale určitě bude den ode dne :slight_smile:
jinak vám ostatním přeju, at se taky dočkáte :slight_smile:
23. říj 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@linda79 :slight_smile: tak to mě naopak kafe žaludek uklidňuje, vždycky když se cítím na zvracení, tak si dám kafíčko a hned je líp :slight_smile:
A gratuluji! :slight_smile: Ono i když je to neplánované, tak je to prostě nádhera....já neměla plánované ani jedno dítko a teď, když jsem se rozhodla naplánovat, tak selhalo všechno...
23. říj 2012 v 08:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linda79 děkuju a tobě moc gratuluju :slight_smile:
23. říj 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek