Těhu test Benu 25 vs. Mama 10

loc
4. srp 2015
Ahoj holky, mám jeden dotaz ohledně Benu těh testu citlivost 25 jednotek – dělala jsem si ho pár dní před ms z odpo moči a vyšly 2 čárky, ta druhá už dost silná, test stačí počůrat a ten proud moči byl docela rozbíhavý a bála jsem se, aby test vůbec byl platný, ale snad jo, když se objevila kontrolní čárka. Další den jsem si dělala GS mama test 10 (ne z ranní moči)a byl na něm jen opravdu malý dušík, u prvního těhu mi z kraje mama test taky ukazoval jen duchy (ale teda větší). Myslíte, že to, že v Benu testu vyšly 2 čárky = jisté těhu nebo se mohlo jednat o chybu? Díky za odpovědi…
andrrriiik
4. srp 2015
Ahoj,slyšela jsem,že ty testy do proudu moči ti můžou ukázat slabou čárku,i když těhu nejsi,protože na to čůráš třeba dlouho.Pokud je i obyčejný papírkový pozitivní,naděje tam je 😉 Ale mě nedávno taky Mamatest udělal ducha,i když jsem těhotná nebyla.Zkus znovu,jestli bude čárka sílit,nebo zkus jinou značku 🙂
kocour1
4. srp 2015
Ahoj, já jsem si dělala u prvního těhu mamatest a měla jsem také velmi slabého ducha a těhotná jsem byla - tenkrát asi jen tři týdny🙂 a u druhého těhu jsem si zase dělala Benu a také jsem měla slabou čárku a přesto jsem byla těhotná...mám zkušenost, že pokud se na testu objeví jakákoli čárka - i třeba slaboulinká (většinou za pár hodin úplně ztmavne), tak je to pozitivní. Teď jsem si dělala testy ze strachu, že jsem opět neplánovaně v tom a neukázala se ani slabounká - byl opravdu negativní...takže dle mého názoru jsi těhu🙂
loc
autor
5. srp 2015
@kocour1 Díky, asi to tak bude, dnes ráno jsem si dělala z ranní moči mamatest a slaboučká čárka tam je a dokonce silnější než na minulém mama testu 😉.
andrrriiik
5. srp 2015
@loc Když sílí,tak jsi těhotná.Gratuluji 😉
loc
autor
7. srp 2015
Díky moc! Mám hroznou radost a zároveň jsem překvapená, že se zadařilo hned napoprvé...

Sem začni psát odpověď...

Odešli