Těhu test Benu 25 vs. Mama 10

loc
4. srp 2015

Ahoj holky, mám jeden dotaz ohledně Benu těh testu citlivost 25 jednotek – dělala jsem si ho pár dní před ms z odpo moči a vyšly 2 čárky, ta druhá už dost silná, test stačí počůrat a ten proud moči byl docela rozbíhavý a bála jsem se, aby test vůbec byl platný, ale snad jo, když se objevila kontrolní čárka. Další den jsem si dělala GS mama test 10 (ne z ranní moči)a byl na něm jen opravdu malý dušík, u prvního těhu mi z kraje mama test taky ukazoval jen duchy (ale teda větší). Myslíte, že to, že v Benu testu vyšly 2 čárky = jisté těhu nebo se mohlo jednat o chybu? Díky za odpovědi…

andrrriiik
4. srp 2015

Ahoj,slyšela jsem,že ty testy do proudu moči ti můžou ukázat slabou čárku,i když těhu nejsi,protože na to čůráš třeba dlouho.Pokud je i obyčejný papírkový pozitivní,naděje tam je 😉 Ale mě nedávno taky Mamatest udělal ducha,i když jsem těhotná nebyla.Zkus znovu,jestli bude čárka sílit,nebo zkus jinou značku 🙂

kocour1
4. srp 2015

Ahoj, já jsem si dělala u prvního těhu mamatest a měla jsem také velmi slabého ducha a těhotná jsem byla - tenkrát asi jen tři týdny🙂 a u druhého těhu jsem si zase dělala Benu a také jsem měla slabou čárku a přesto jsem byla těhotná...mám zkušenost, že pokud se na testu objeví jakákoli čárka - i třeba slaboulinká (většinou za pár hodin úplně ztmavne), tak je to pozitivní. Teď jsem si dělala testy ze strachu, že jsem opět neplánovaně v tom a neukázala se ani slabounká - byl opravdu negativní...takže dle mého názoru jsi těhu🙂

loc
autor
5. srp 2015

@kocour1 Díky, asi to tak bude, dnes ráno jsem si dělala z ranní moči mamatest a slaboučká čárka tam je a dokonce silnější než na minulém mama testu ;).

andrrriiik
5. srp 2015

@loc Když sílí,tak jsi těhotná.Gratuluji 😉

loc
autor
7. srp 2015

Díky moc! Mám hroznou radost a zároveň jsem překvapená, že se zadařilo hned napoprvé...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru