Těhu test slabě pozitivní, krev negativní

rachelinka84
6. lis 2014

Maminky mam opet otazku.. mam zpozdeni ms cca 20dni tehu test slabe pozitivni ale hcg v krvi negativni..dle dr.nizka hodnota ..v pondeli jsem dostala injekci na vyvolani a ms stale nikde.. tehu test delany vcera vecer se slabou druhou carkou opet .. tak si nevim rady.. ma nekdo stejnou ci podobnou situaci a byl i presto tehu? Dekuji

lucifereeek
6. lis 2014

tak pokud není pozitivní krev tak si myslím, že to těhotenství nebude :( pokud máš jen slabého ducha - to některé testy dělají - třeba best 2 nebo mamatest, může to být falešně pozitivní, druhá možnost je taky cysta, ty způsobují slabé duchy.

crazy_girl3
6. lis 2014

já jsem to měla v srpnu. Na testu duch, krev 37, přišla ms

nonacek
8. lis 2014

mela jsem to stejně jako crazy_Girl3 lékař my sdělil ze jse jednalo o biochemicke těhotenství.😩

cbabu
8. lis 2014

U prvního tehu 16 DPO krev negativní vyvolavacka MS nikde a 25 DPO první.pozitivní.test dnes ma skoro.tři.roky. Teď 20 DPO.krev negativní spojení plus jednodenní.slabé krvácení, před tím.na testu.duch.další.test jsem.nedělala ale cítím ze je tenhle cyklus něco.jinak.Tak.nevim :-\

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru