Téměř neznatelná čárka na testu - negativní?

ameli
21. kvě 2019

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda byste takový test považovaly za negativní. Je to Ladymax 2v1, v limitu se neobjevilo nic a za dlouhou dobu po zaschnutí když jsem šla test hodit do koše tam byla vidět slabá druhá čárka. Mám 3 dny zpoždění a druhý test z dnešního rána je negativní “zatím” 🙂 už dvě děti mám a nikdy mi žádný test neukázal takového ducha jen když jsem byla těhotná, ale už třeba 9DPO. Zajímá mě Váš názor, zda byste to braly jako negativní a nebo mám zkusit ještě jiný test? Ten duch a zpoždění mě trochu rozhodil. Menstruaci mám jinak pravidelnou jak hodinky 28-29dní.

ondruchovat
21. kvě 2019

Ducha tam vidím . Zkusila bych za 2 dny další , to by měla být čárka silnější pokud jste těhotná

balogis
21. kvě 2019

Já teda taky něco vidím teď je otázka zda to není ryska (mě lady max rysku nikdy neudělal ani po dlouhé době teda) tohle sem měla na testu cca čtyři dní před ms a těhotná sem byla.treba se posunula ovulace? Každopádně zkusit za dva dny další no

jhoki
21. kvě 2019

@ameli Stalo se mi to taky. Dalsi dny carky silily. V lete bude mit 6 let. 😝

ameli
autor
21. kvě 2019

@jhoki taky takhle pozdě jen slabá čárka? Já měla takovýho ducha vždycky ještě před menzes, teď jsem 3 dny po a poslední styk byl 4.5., tak si říkám jestli by to bylo vůbec možný 🙂

ameli
autor
21. kvě 2019

Tohle je dnešní z rána

leymea
21. kvě 2019

@ameli na tom druhym tu carku krasne vidim, na prvni fotce samozrejme taky, ale na druhe mi prijde vyraznejsi. To je jiny test nebo stejnej?

jhoki
21. kvě 2019

@ameli Jo, jsem to chtela vyhodit snad po hodine, uz to bylo suche a koukam, ze tam je neco slabeho. Ovulace byla pozdeji, tedy i to tehotenstvi bylo mladsi.

ameli
autor
21. kvě 2019

@leymea je to stejná značka, ale ten první je včerejší odpoledne, ten druhý je dnes ráno

leymea
21. kvě 2019

@ameli vypada to dobre 😉

balogis
21. kvě 2019

Tak ten ráno je vše jen ne negativní,myslím že sílí,zítra či za dva dny bude zase silnější,myslím že můžu gratulovat

ameli
autor
21. kvě 2019

Děvčata já Vám moc děkuji, my jsme tedy další dítko neplánovali, nejsem už nejmladší, hlídáme si úspěšně už několik let plodné dny a vždycky nám to vycházelo 🙂 mám teď spíš strach aby to nebylo mimoděložní když je ta čárka tak slabá. Za dva dny dám vědět 🙂

codal
21. kvě 2019

@ameli myslím, že to, jestli je nebo není mimoděložní, se silou čárky vůbec nesouvisí, takže bych se toho nebála🙂. A gratuluji!

jhoki
21. kvě 2019

@ameli Dle veku jsem starena, 39. A mam ted 3. Je to o tom, jak se clovek citi. Takze v klidu. 😊

ameli
autor
21. kvě 2019

@jhoki a jaké to je mít mimčo takhle starší? Já ani nevím proč mám obavy, asi mám strach aby bylo zdravé a tak

ameli
autor
21. kvě 2019

Ale jinak jsem začala mít docela křeče v podbřišku a bolí mě v kříži, myslím, že to dostanu

jhoki
22. kvě 2019

@ameli Jsem dost aktivni clovek, takze mi nevadi tu behat cely den. Deti jsou jeste pomerne male, dcera nema jeste 6, syn ma 3 a prcek 2 mesice. Co mi vadi je nedostatek spanku, snad kolem 4. mesice jak dostane na vecer kasu, bude spat celou noc. Jeste je blbe, jak potrebuji vsichni 3 neco najednou. Jinak, jak si to zorganizujes, je to v klidu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru