Test Clearblue+ dělá falešnáky?

natlinka27
7. zář 2018

Ahoj, dělala jsem si clearblue plus. V limitu se udělala takhle druhá čárka rozebrala sem ho a vidím tam ducha . Mate někdo zkusenost?

lachtanice86
7. zář 2018

@natlinka27 na duchy nevěřím. Buď je jasná čárka nebo ne. Na první fotce před rozebranim nic nevidím. Kolik dní mešká ms?

natlinka27
autor
7. zář 2018

@lachtanice86 no já měla ms dostat nějak okolo 25.8. V červenci jsem měla biochemické a nebyla v srpnu ovulace a pak dr mě dala vyvolavacku aby přisla ms a 1.9. Jsem měla ovulaci je brzo ještě na testování ale jen sem to zkoušela protoze je to 10dni od vyvolávací injekce a MS nikde

lachtanice86
7. zář 2018

@natlinka27 jak víš že 1.9 byla ovulace? A jestli byla ovulace 1.9 tak nechápu proč testujes. To ti tam ani nic ukázat nemůže

natlinka27
autor
7. zář 2018

@lachtanice86 vím podle ovu testu a podle BT. A jen sem to pro zajímavost zkoušela a vím že je brzo

vendelinka08
7. zář 2018

@natlinka27 u techto testu uz jsem tady na mk falesnaky videla...ale jinak na testu nic nevidim...myslim.ze je opravdu jeste hodne brzy...

1anetta11
7. zář 2018

Myslím že je na testování ještě brzy, nicméně já jsem s tímto testem problém neměla a ukazoval mi správně.

brookmichaela
8. zář 2018

Ja tam zadnyho ducha nevidim

vaneska1506
8. zář 2018

nic tam nevidím a na test je fakt ještě brzy, zkus za pár dní 🙂

verundice
8. zář 2018

Ja měla tenhle test jednou spravne pozitivní a pri druhém těhotenství falesne pozitivni,ale to nejspis udělalo užívání Duphastonu (hormon),doktorka rikala,ze tyhle digi na to reagují

preiba
8. zář 2018

Nevidím tam vůbec nic 🙂 zbytečné už kvuli biochemickému testovat dříve než před vynechanim MS. 🙂 Holý nesmysl...

natlinka27
autor
8. zář 2018

@preiba když já ani nevím kdy mám mít ms to je to nejhorší že sem ji nedostala šla k dr pro vyvolavacku dnes je to 12 den a MS stále nepřišla jindy po injekci přišla 5nebo 6den

vendelinka08
8. zář 2018

@natlinka27 ale pokud vis kdy byla ovulace..tak nemutes ocekavat ms...protoze mas urcitou lutealni fazi...takze pokzd meris teplotu a vis kdy byla ovulka..vis kdy priblizne prijde ms....kdyz jsem merila..tak mi misto 14dc vysla ovulka na 12dc takze jsem vedela ze 28dc cyklu ms nedostanu ale az tak 35dc...ale psk uz mi vysel pozitivni tehu test..delala jsem si ho az 14dpo

vendelinka08
8. zář 2018

Na 20dc ovulka..ne 12dc

natlinka27
autor
8. zář 2018

@vendelinka08 no já poslední ms jsem měla 24.7. Od té doby nic a co sem měla akorát tak 22.8. Jsem měla 4dny špinění ale jen na papír nebylo to moc na imtimce nic jen akorát jeden den asi dvě hodky trošku ale jinak nic. A má BT vypadá takto. Dr Teda říkala že klidně to špinění mohla být ms ale že se to neví. Tak sem radši do kalendáře to špinění zadala

preiba
9. zář 2018

@natlinka27 po injekci na vyvolání MS ma přijít do, 14dnu

natlinka27
autor
9. zář 2018

@preiba mě vzdy přišla 5az 6 den a už sem jich pár měla dnes 13 den a stále nic

vendelinka08
9. zář 2018

@natlinka27 ale jsi teprve 7dpo...takze zatim nic nezjistis..dle teploty to na ms nevypada...budes muset byt trpeliva...

vendelinka08
10. zář 2018

@natlinka27 tak jak to nakonec s tebou vypada? Co teplota? Drzi se stale nahore?

natlinka27
autor
10. zář 2018

@vendelinka08 teplota takhle zkoušela sem ještě tt pepino a prej něco tam je tak nevím ale zkusím spíše ve středu dne sem 9dpo

natlinka27
autor
10. zář 2018

@vendelinka08 ale je to dělané až po 12 hod bohužel ráno sem nestihla holka měla 39,5 tak jsme. Jeli k lékaři a má angínu

lady5
10. zář 2018

Já měla 9DPO na clearblue plus už takovou čárku a jsem těhotná.

vendelinka08
10. zář 2018

@natlinka27 teplota vypadá dobře a na test je ještě čas, 9DPO jsem také ještě nikdy nic neměla...

natlinka27
autor
10. zář 2018

@lady5 takže spíše koupit ten clear blue jo?

natlinka27
autor
10. zář 2018

@vendelinka08 ještě je čas já to zkusila že zvědavosti v červenci při biochemicku sem měla ducha až 10 nebo 11dpo

lady5
10. zář 2018

@natlinka27 na mamatestu je napsáno testovat až v den ms, na clearblue až 5 dní před ms. Takže za mě ano. Clearblue plis i digi mi to ukázali 9DPO, dřív jsem to nezkoušela. Mama test mi ukáza 11DPO divného ducha a až v den ms čárku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru