• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Test ClearBlue - ukazuje negativní a zároveň 2-3 týdny

24. května 2013 
Hezké ráno. Předevčírem jsem si dělala mamatest a měla jsem po limitu ducha. Tak jsem se dnes ráno rozhodla přetestovat testem ClearBlue. Po 3 minutách mi na testu naskočilo mínus (tj. že nejsem těhu). Nesu to do koše a naskočilo na tom 2-3 týdny. V návodu je jasně napsáno, že nejdřív naskočí, zda jste a pak za nějakou dobu ta číselná hodnota týdnů. No jo, ale že nejste a pak ty týdny to tam samozřejmně nepíšou :slight_smile:. Tak jsem se rozhodla, že ten test rozkuchám. Našla jsem vevnitř dva testovací papírky. A teď - na 1. jsou dvě čárky - jedna výrazná, jedna méně (ale viditelná je opravdu dobře). Na tom druhém testu je na pozici slabší čárky z předchozího testu taktéž slabší, na pozici té silné nic. Testovala jsem se, abych měla jistotu a ClearBlue mi z toho dělá takový hlavolam :slight_smile:. Jinak dodám že jsem 6dní po očekávané MS. Snažila jsem se to i vyfotit, ale nemůžu najít foták a mobilem to nedokážu zaostřit. Ta hvězdička co je vidět dole v rohu tam naskočila až když jsem odlomila zadní stranu, to jen pro úplnost. Co si o tom myslíte a stalo se Vám to některé (pokud ano, napište prosím zda jste těhu byli či ne) ?
23. kvě 2013 v 07:59  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinatka test je asi vadný, prostě zkus jiný. :slight_smile: Hodně štěstí.
23. kvě 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky myslím, že je test vadný. taky přeji hodně štěstí :slight_smile:
23. kvě 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jiný doma nemám, odpoledne koupím jiný, ale testovat budu zase až ráno, aby to vycházelo kdyžtak jednoznačně a pořád jsem nespekulovala ... jen mi příjde úsměvný, že v návodu je popsáno X možností co to může ukázat, včetně toho co to ukazuje, když je test vadný, ale o tomto ani zmínka
23. kvě 2013 v 08:59  •  čeká miminko, termín má v září 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinatka já testovala 4 dny po vynechané MS odpoledne a byly tam dálnice jak hrom :slight_smile: Nemusíš čekat na ráno.
23. kvě 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinatka taky bch řekla že je vadný, zkus jiný, držím palce :slight_smile: já test dělala večer a taky byl pozitivní :slight_smile:
24. kvě 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek