Test Dr. MAX, mohou být falešně negativní?

18. črc 2023

Absolutně pravidelné cykly 28 a teď 31 a stále bez MS. Test dr Max 10 z ranní moci dva dny po sobě negativní. Různé šarže. Nechraneny styk 14DC a 18DC, což by už na testu bylo zejo... stalo se někomu falešné negat?

lucinka359
18. črc 2023

To mohou být jen hormony a nebo nepravidelná ovulace. Ale test by už něco málo ukázal.. minimálně ducha.

lencaa11
18. črc 2023

Máte foto záleží na ovulaci atd...

autor
18. črc 2023

@lucinka359 taky myslím, že i stín stínů už by tam byl. Zvlášť z ranní moči. Teď odpoledne jsem zkusila i Mamatest a taky absolutně negativní. Ovulaci mám v 28 denních cyklech vždy okolo 10-12 dne. Čistě hypoteticky, když byl styk 18 DC a spermie z té kapky by počkala těch maximálních 5 dní,bylo by oplodnění 23DC+ nidace...takže nejpozději zítra už by měl být 10 test aspoň náznakem pozitivní.....

autor
18. črc 2023

@lencaa11 né,ale opravdu totálně bílý testy. Už pár děti mám, takže jsem párkrát I zkoumala nějaké duchy 😂 Nicméně zpoždění se mi mimo graviditu ještě nikdy opravdu nestalo . Intenzivně sportuju, ale když mám náročné tréninky tak mám ms spíš o par dni dříve. No zajímavé toto

monbonaa
Autor odpověď smazal
Zobraz
lencaa11
19. črc 2023

Může to bejt cokoliv test může ukázat až 14 dní od datumu Ms může to klidně bejt od počasí ,stresu atd....

autor
19. črc 2023

@lencaa11 no jsem zvědavá. Jako přiznaky nula nic. Už nějaký děti mám 🙏😂 třeba je to jen posunutá ovulace

autor
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru