• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Test je negativní, ale mám příznaky těhotenství

17. dubna 2012 
Všechny Vás zdravím, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti ... :slight_smile: dnes je to 14 dní od vynechání MS a testík jsem si dělala a negativní. Poslední cca týden mám šíleně citlivé a oteklé bradavky a cca 4 dny bolesti v podbřišku, ne jako při MS. Chci se tedy zeptat jestli máte nějaká zkušenosti s negativním testem i tak dlouho po vynechání. Případně jestli Vás napadá co jiného by to mohlo být. Díky všem
16. dub 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
muze se to stat.. a zalezi na znacce testiku nektere testy proste zlobi.. ja verim jedine clearblue digital kterej ti zaroven ukaze v kterym tt jsi.. zkusila bych ho
16. dub 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusila bych další test a každopádně zamířila k dr.-aspoň na krev,na UTZ by asi nebylo ještě nic vidět.Nechci být zlá,ale tyhle otázky jsou tu pořád dokola a nikdy nikdo neporadí nic jínýho,než test a doktora.
16. dub 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přesně, nedá se na to odpovědět jinak než udělej si test znova :slight_smile: K Dr. bych šla až kdyby byl test pozitivní, takhle brzo beztak není nic vidět . Klidně počkej s tím testem i týden. Mohla si mít nepravidelný cyklus a vše se mohlo opozdit,. Taky jsem to tak měla.
16. dub 2012 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohlo se jednat o opožděnou ovulaci, na testík mohlo být ještě brzo, nebo jsou tyhle příznaky k právě probíhající ovulaci, i tak dlouho tě může břicho bolet, zvlášť, když se vejci nechtělo ven... takže buď k dr. (vyvolávačka případnýmu těhu neuškodí) nebo počkat ještě pár dnů a zvovu testovat .) a pak k dr. .) držím palce!
16. dub 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky jsem si 14 dní po vynechání dělala test a druhá čárka se na něm slaboulince objevila až 20 minut po uplynutí limitu. Zkusila jsem to zase další a už to bylo líp vidět :slight_smile: . Asi dva dny na to jsem šla k Dr., na UTZ nebylo nic vidět a ještě týden mě strašil s mimiděložním těhotenstvím :confounded: . Takže jsem se poučila, že příště k Dr. nebudu tak spěchat. Zkus další test, nejlépe Clear Blue.
17. dub 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek