Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Test je negativní, ale mám příznaky těhotenství

88karolina
16. dub 2012

Všechny Vás zdravím, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti ... 🙂 dnes je to 14 dní od vynechání MS a testík jsem si dělala a negativní. Poslední cca týden mám šíleně citlivé a oteklé bradavky a cca 4 dny bolesti v podbřišku, ne jako při MS. Chci se tedy zeptat jestli máte nějaká zkušenosti s [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | negativním testem]] i tak dlouho po vynechání. Případně jestli Vás napadá co jiného by to mohlo být. Díky všem

luciebx
16. dub 2012

muze se to stat.. a zalezi na znacce testiku nektere testy proste zlobi.. ja verim jedine clearblue digital kterej ti zaroven ukaze v kterym tt jsi.. zkusila bych ho

petrunka01
16. dub 2012

Zkusila bych další test a každopádně zamířila k dr.-aspoň na krev,na UTZ by asi nebylo ještě nic vidět.Nechci být zlá,ale tyhle otázky jsou tu pořád dokola a nikdy nikdo neporadí nic jínýho,než test a doktora.

slundo
16. dub 2012

Přesně, nedá se na to odpovědět jinak než udělej si test znova 🙂 K Dr. bych šla až kdyby byl test pozitivní, takhle brzo beztak není nic vidět . Klidně počkej s tím testem i týden. Mohla si mít nepravidelný cyklus a vše se mohlo opozdit,. Taky jsem to tak měla.

hehena
16. dub 2012

mohlo se jednat o opožděnou ovulaci, na testík mohlo být ještě brzo, nebo jsou tyhle příznaky k právě probíhající ovulaci, i tak dlouho tě může břicho bolet, zvlášť, když se vejci nechtělo ven... takže buď k dr. (vyvolávačka případnýmu těhu neuškodí) nebo počkat ještě pár dnů a zvovu testovat .) a pak k dr. .) držím palce!

kaaca11
17. dub 2012

Taky jsem si 14 dní po vynechání dělala test a druhá čárka se na něm slaboulince objevila až 20 minut po uplynutí limitu. Zkusila jsem to zase další a už to bylo líp vidět 🙂 . Asi dva dny na to jsem šla k Dr., na UTZ nebylo nic vidět a ještě týden mě strašil s mimiděložním těhotenstvím 😖 . Takže jsem se poučila, že příště k Dr. nebudu tak spěchat. Zkus další test, nejlépe Clear Blue.

Sem začni psát odpověď...

Odešli