Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Test. Jsem v očekávání?

honeysunset
6. črc 2020

Zdravím,
Chci znát Váš názor na můj dnešní test.
Dělala jsem si ho přes den, ne ráno.
Mám pravidelnou menstruaci a to každý měsíc přesně na den, někdy přišla i o den dřív, nikdy ale déle a právě tento měsíc mám již 3 den zpoždění. Dnes odpoledne jsem lehounce, vážně úplně mikro ,,špinila,, (zřejmě implantační krvácení) a teď zase nic, prsa veliká, těžká a bolavá.
Přibrala jsem na váze a jsem více unavená.
Nevím, zda mi tento test ukazuje čárku jen jednu nebo dvě? Díky moc 🙂

tasimia
6. črc 2020

@honeysunset zkus ten test vyfotit ještě jednou, ta fotka je taková rozmazaná, nějaká čárka tam je, ale přijde mi strašně daleko.

honeysunset
autor
6. črc 2020

@tasimia no, ten test jsem vyhodila, protože jsem nabyla dojmu, že je negativní. Tohle je jediná fotka co mám. Dnes si zajedu ale pro jiný test, tak uvidim. 🙂

motykan
6. črc 2020

@honeysunset podle fotky vypadá negativní. Když se zadivám, tak možná lehounky duch 🙂👻.

tasimia
Autor odpověď smazal
Zobraz
tasimia
6. črc 2020

@honeysunset tak držím palce.

veroniqess
6. črc 2020

Třetí den vynechání by byla čárka už výrazná, takže podle mě to není těhotenství.

honeysunset
autor
6. črc 2020

@veroniqess Dnes je to třetí den a bez Menstruace. Včera jen lehký výtok, slaboučká krev asi hodinu a pak nic. Od té doby je ticho po pěšině... Akorát ty bolesti v podbřišku mám dneska výraznější a více pichlavé, doktorka mě může vzít až v sobotu, což nevím jestli se mi chce čekat takovou dobu. Začínám mít o sebe spíš starost.. Obávám se aby to nebylo něco jiného než těhotenství. Samozřejmě jsem mohla otěhotnět před menstruací s opožděním ovulace a tudíž by negativní test mohl v tuhle dobu být a ukáže se to za pár dní... Přemýšlím,jestli nemám spíše využít pohotovost a vyšetření krve apod...Co myslíte?

tasimia
6. črc 2020

@honeysunset já bych asi pro klid jela, měla jsem taky takové bolesti v podbřišku, jako kdyby mě někdo bodal a byla to prasklá cysta.

honeysunset
autor
6. črc 2020

@tasimia No, teď třeba podbřišek nebolí, jakoby to najednou utichlo taky.. Snad to nebude nic vážného a doufám, ze se to ukáže jako časné těhu 😌

tasimia
6. črc 2020

@honeysunset zkus desítkový test, držím palce.

Sem začni psát odpověď...

Odešli