Test. Jsem v očekávání?

honeysunset
6. črc 2020

Zdravím,
Chci znát Váš názor na můj dnešní test.
Dělala jsem si ho přes den, ne ráno.
Mám pravidelnou menstruaci a to každý měsíc přesně na den, někdy přišla i o den dřív, nikdy ale déle a právě tento měsíc mám již 3 den zpoždění. Dnes odpoledne jsem lehounce, vážně úplně mikro ,,špinila,, (zřejmě implantační krvácení) a teď zase nic, prsa veliká, těžká a bolavá.
Přibrala jsem na váze a jsem více unavená.
Nevím, zda mi tento test ukazuje čárku jen jednu nebo dvě? Díky moc 🙂

tasimia
6. črc 2020

@honeysunset zkus ten test vyfotit ještě jednou, ta fotka je taková rozmazaná, nějaká čárka tam je, ale přijde mi strašně daleko.

honeysunset
autor
6. črc 2020

@tasimia no, ten test jsem vyhodila, protože jsem nabyla dojmu, že je negativní. Tohle je jediná fotka co mám. Dnes si zajedu ale pro jiný test, tak uvidim. 🙂

motykan
6. črc 2020

@honeysunset podle fotky vypadá negativní. Když se zadivám, tak možná lehounky duch 🙂👻.

tasimia
Autor odpověď smazal
Zobraz
tasimia
6. črc 2020

@honeysunset tak držím palce.

veroniqess
6. črc 2020

Třetí den vynechání by byla čárka už výrazná, takže podle mě to není těhotenství.

honeysunset
autor
6. črc 2020

@veroniqess Dnes je to třetí den a bez Menstruace. Včera jen lehký výtok, slaboučká krev asi hodinu a pak nic. Od té doby je ticho po pěšině... Akorát ty bolesti v podbřišku mám dneska výraznější a více pichlavé, doktorka mě může vzít až v sobotu, což nevím jestli se mi chce čekat takovou dobu. Začínám mít o sebe spíš starost.. Obávám se aby to nebylo něco jiného než těhotenství. Samozřejmě jsem mohla otěhotnět před menstruací s opožděním ovulace a tudíž by negativní test mohl v tuhle dobu být a ukáže se to za pár dní... Přemýšlím,jestli nemám spíše využít pohotovost a vyšetření krve apod...Co myslíte?

tasimia
6. črc 2020

@honeysunset já bych asi pro klid jela, měla jsem taky takové bolesti v podbřišku, jako kdyby mě někdo bodal a byla to prasklá cysta.

honeysunset
autor
6. črc 2020

@tasimia No, teď třeba podbřišek nebolí, jakoby to najednou utichlo taky.. Snad to nebude nic vážného a doufám, ze se to ukáže jako časné těhu 😌

tasimia
6. črc 2020

@honeysunset zkus desítkový test, držím palce.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru