Test. Kolik dní po vynechání MS se Vám zobrazily dvě čárky?

simik7192
4. pro 2019

Ahojte,mala by som na Vás takú malú radu...Že po koľkých dňoch po vynechaní MS sa vám zobrazili už dve čiarky na teste? /ak sú už aj príznaky,b.olesť podbruška,krížov,nechutenstvo.../ Snažíme sa už hneď po skončení MS ktorá mi skončila 8.11 a ov mala nastať 17-18 .Teraz ešte stále neprišla test,som si robila 3dni pred MS,ale dnes je. 4.12 a nič neprišlo,máte niektorá skúsenosť že test Vám neskôr ukázal zvýšené hcg?

jituli84
4. pro 2019

@simik7192 já měla uvu uprostřed cyklu a test mi to odhalil tři dny před ms, jinak musí to bejt i test s citlivostí 10, ale někomu to třeba odhalí až skoro při dvoutýdenním zpoždění pokud má posunutou ovulaci

patmouse
4. pro 2019

@simik7192 Ja mela cykly v rozmezi 27-35 dni,jak kdy. Ovulace jednou byla kolem 18 dc, jindy uz 14. Ale ja ji na sobe cca poznam. Takze ja delala test 28 dc a byl pozitivni. Nevim,kolik dni to bylo po ovulaci,ale bylo to 14 dni po sexu.

agneska7
4. pro 2019

Ja vždy až cca2 dny po očekávané ms dušik .. kdy byla ovulace netuším

klchudik
4. pro 2019

@simik7192 já měla dušíka 14 DPO

mondeska1
4. pro 2019

@simik7192 ja měla ducha 11 dpo

barcachejn
4. pro 2019

3 dny pred MS byl dusik 🙂 den po MS uz vyrazna carka 🙂

fibikarovic
4. pro 2019

@simik7192 8 dní před MS ,šla jsem na jistotu 👍 digitální ukázal 1-2 , a další jsem si dělala pro jistotu 👍 záleží jak rychle stoupá HCG v moci, a každý 2,3 dny by čárka měla být silnější.

lachtanice86
4. pro 2019

@simik7192 5dnu před ms

suzana001
4. pro 2019

@simik7192 ja mela den po vynechání MS vidět světle růžovou čárku 🙂

lucca0
4. pro 2019

4 dny do MS 🙂

anina32
5. pro 2019

Já měla u obou v den očekávané menstruace na testu dálnici, silné čárky.

beatty
5. pro 2019

Carka byla cca 3 dny pred MS. Zkousela jsem dokonce test s vyssi i nizsi citlivosti a oba byly jasne pozitivni.
Ale jak pisou uzivatelky vyse, zalezi na ovulaci. A pak zalezi, jestli se vse uchyti jak ma. Ty zacatky muzou byt pro zarodek hodne nejiste.

terulie94
5. pro 2019

Dva dny po vynechání MS už jsem měla celkem dálnici 🙃

sarkapeta24
8. pro 2019

Holky já měla MS 16.8. a 30.8. mi normálně na testu vyšli obě silné čárky a dnes už jsem 16+2 TT 😊

mimisef
9. pro 2019

Dva dny před ms slabá čárka a to jsem si test dělala protože jsem byla na vyšetření a z krve mi vyšlo HCG 77 ..tak jsem.konecne chtěla vidět tu čárku na testu,byla ale slaboucka....pak sílila...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru