Test. Vidíte tam dvě čárky?🤷🏼‍♀️

nuttelka33
4. črc 2020

Co si o tom myslíte prosím?

tasimia
4. črc 2020

@nuttelka33 na spodní fotce něco vidím, ale dvě čárky to bohužel nejsou.

miba10
4. črc 2020

@nuttelka33 zkus za pár dní znovu

ludmilka90
4. črc 2020

Zkusila bych raději papírkovy test

opicaa
4. črc 2020

Já dneska taky byla na lovu duchů 😂 sice už třetí a poslední, ale jsem hrozně nedockava 😂🙄

nuttelka33
autor
4. črc 2020

@opicaa co si myslíš o tom mém? Vidíš tam něco?

opicaa
4. črc 2020

@nuttelka33 zda se mi že ano.. Skutečnost je jiná než fotka, na té mé to je tak o 50% ještě méně vidět než to bylo skutečně..

opicaa
4. črc 2020

@nuttelka33 už máš spozdeni?

nuttelka33
autor
4. črc 2020

@opicaa napsala jsem soukromou zprávu😊

nagojka
4. črc 2020

devcata ja vas s tim lovenim duchu ovdivuju...🙂ja sem takhle lovila 2 mesice a byla sem z toho akorat nestastna kdyz se zadnej neobjevil...ted ve stredu cekam na MS a testiky budu delat az po kdyby se stal zazrak...kterej asi nenastane protoze nemam zadne priznaky nic...drzim palce at vsechny najde vysnene //..😉😉😉

amazonkajanik
4. črc 2020

@nagojka držím pěsti,taky jsem neměla příznaky 😉a to jsem se měsíc před nechala vyhecovat od bývalého kolegy a test jsem si dělala ,prej "vy musíte být těhotná. Jak se drzite za bříško,jak jste začala jíst ..." hm,prd,negativní. Následující měsíc jsem měla 3dny do ms a nebýt zvláštního chování psa,dělala bych až při zpoždění,ale to by mě ty čárky už fackovaly 😂

nagojka
4. črc 2020

@amazonkajanik to je dobry🙂stejne je zvlastni jak ty zvirata na to jsou citlivy..ja sem premyslela ze test zkusim protoze pracuju v domove senioru coz ne namahava prace+prace s infekcnim materialem ale prdim na to verim tomu ze MS prijde...protoze priznak nemam ani jeden jedinej...ty ses tehu ted aktualne?

amazonkajanik
4. črc 2020

@nagojka 3dny před testem jsem stěhovala a uklízela sklad s dost těžkými věcmi,až šéfovi zatrnulo,když jsem přišla,že jsem těhotná. Věděl,že jsme se 6let snažili. Jinak,těhotná nejsem, už máme ročního kluka a začíná být pěkný čertisko 😁

nagojka
4. črc 2020

@amazonkajanik tak to jo...ja vysadila antikoncepci v polovine rijna lonskyho roku...nechali sme tomu volny prubeh a kdyz nad tim tak premyslim tak teprve ted treti mesic sem mela ovulaci...Do toho mi doktor zjistil PCO a vysoky AMH hormon coz docela na hovno s prominutim...ale snad se brzo povede...🙂

amazonkajanik
5. črc 2020

@nagojka snad jo. Já měla cyklus 27-32. Ovulace někdy byla,někdy ne. Mám za sebou jedno ZT a dvě potvrzena biochemka. Pak jsem si našla jinou doktorku,nasadila duphaston a do dvou měsíců se povedlo,ale s tím,že žádné vedlejší komplikace zřejmě nebyly

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru