Test. Že by?

teckadvojtecka
25. bře 2020

Tak co, holky, vidíte tam ducha? Můžu se začít radovat?

teckadvojtecka
autor
1. dub 2020

Vždyť to pořád říkám, že testovat před vynecháním MS je blbost.

teckadvojtecka
autor
1. dub 2020

Radši si místo těch x testů kupte něco dobrého na zub. Čekejte jestli MS dorazí nebo ne. Když už bude mít několik dní!!! zpoždění, tak potom už bude stačit jen 1 test, ne 10 denně

vendelinka08
1. dub 2020

@teckadvojtecka ono se to lehce říká a hůř koná, když člověk každý měsíc čeká na novou naději. Necockavost zná každá z nás. Všechny víme, že je dobré počkat na ms, ale.....

lenickamimi
1. dub 2020
teckadvojtecka
autor
2. dub 2020

@lenickamimi ms je tady?

lenickamimi
2. dub 2020

@teckadvojtecka vůbec nic ani náznak že by se měla dostavit

vendelinka08
2. dub 2020

@lenickamimi hoď sem graf

lenickamimi
2. dub 2020
lenickamimi
2. dub 2020

Ja už nevím holky tt je negativní MS pořád nikde 😓

lenickamimi
2. dub 2020

Tady mám ještě jiný graf přijde mi to stejný co vy na to 🤷‍♀️🤷‍♀️

vendelinka08
2. dub 2020

@lenickamimi tak teď musíš fakt počkat, buď se uhnízdění konalo později nebo dorazí ms...já vím, je to na palici to čekání, pokud by bylo uhnízdění včera, díky poklesu, tak zkus test zítra. Jinak už nevím.

lenickamimi
2. dub 2020

Teď Teda ten ovu test je to normální když MS nedorazila

vendelinka08
2. dub 2020

@lenickamimi právě proto bych zkusila zítra těhotenský, opravdu mohlo dojít k uhnízdění včera,

vendelinka08
2. dub 2020

@lenickamimi nebolelo tě včera břicho, pocity píchání v podbřišku? To jsem vždy pociťovala

lenickamimi
2. dub 2020

@vendelinka08 dobře děkuji za odpověď a zkusím ještě jednou tt a pak dej se vůle boží 🙏🙏

lenickamimi
2. dub 2020

@vendelinka08 mě už to píchá asi tak 3 dny

luciehruba
2. dub 2020

Tak ani u mě to nedopadlo. Dostala jsem menstruaci. 🙂

hanakos
5. dub 2020

@teckadvojtecka tak jak to dopadlo? Dělala jsi si další test? 🙂

teckadvojtecka
autor
14. dub 2020

@hanakos Nedělala jsem další test. Však posledně jsem tam už měla dálnici 🙂

teckadvojtecka
autor
14. dub 2020

@luciehruba Tak se jdi pěkně osprchovat, dej si pyžamko, s mužem si pusťte nějaký dobrý film, třeba Krotitelé duchů. K tomu si dejte popcorn, brambůrky, vínečko na uvolnění, zachumlat se pod deku... a po skončení filmu (nebo i během filmu) třeba si nechat od muže namasírovat záda... a potom .... potom ... no co, typ na dnešní večer. Děti se totiž nedělají honěním duchů na testu.

hanakos
14. dub 2020

@teckadvojtecka dálnice vypadá jinak. Ale ok 🤣 spíš mě zajímalo, jak to dopadlo.

teckadvojtecka
autor
14. dub 2020

@hanakos A jak tedy vypadá dálnice? Já myslím, že to dopadlo skvěle 🙂

luciehruba
15. dub 2020

@teckadvojtecka My se ale ani nesnažíme. Jednoho prdolu domu máme a druhé chceme až déle. Tohle byla jen náhoda, že jsem měla opoždění a na každém testů byl vidět duch, tak už mě to trochu zarazilo. Protože má zkušenost je, že buď tam něco mám nebo nemám 💁Jinak přesně takhle to praktikujeme. Milujme se z lásky a ne z povinnosti, že chceme otěhotnět a ono si to tu cestu najde mnohem lépe. ☺

hanakos
15. dub 2020

@teckadvojtecka poslala bych ti fotku, jak vypadá dálnice na testu 🙂 ale nejde mi vložit

teckadvojtecka
autor
15. dub 2020

@hanakos A ta moje dálnice není dálnice? :-O Jako já už jsem to nedostala hodně dlouho....

hanakos
16. dub 2020

@teckadvojtecka jakože těhotná nejspíše jsi. Ale na testu jsi dálnici neměla. Toto je dálnice

teckadvojtecka
autor
17. dub 2020

@hanakos No jako promiň, ale tohle dálnice není. Dálnice vypadá jinak.

hanakos
17. dub 2020

@teckadvojtecka cože? 🤣 Dálnicí se označuje druhá čárka stejně silná, jako je kontrolní. Nevím co máš ty pod pojmem dálnice, ale tohle je dálnice 🤣

teckadvojtecka
autor
17. dub 2020

Toto je dálnice.

teckadvojtecka
autor
17. dub 2020

A toto je sakra pořádná dálnice.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru