Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Testík, vidíte ducha?

enduska
6. zář 2017

Ahoj holky dnes jsem si dělala těhotensky test ( viz. Foto) je tam nepatrný duch, vidite ho? Zpoždění mam 7 dní. Sem tam mě pobolivaji bradavky. Ale čárka se ukázala bohužel až po zaschnutí testu. Problém je v tom, ze zítra půjdu k lékaři a zase tam nic neuvidí. Proč se mi pořád ukazují falešní duši. Stává se to některé? Snažíme se už rok.

robin92
6. zář 2017

Jo vidim ho 🙂. Kdyz jdes zitra k doktorovi, tak at ti vezme krev a zjisti ti hodnotu hcg z krve a koukne i na ultrazvuk. Jeste nemusi byt moc videt, jeste je to prcet. Budu ti drzet pesti, at je tam 🙂 Hodne stesticka .

enduska
autor
6. zář 2017

@robin92 nejhorší je, ze tohle se opakuje skoro rok. Vždy před menstruaci se objeví duch, jdu k doktorovi a ten mi řekne, bohužel nic tam není a nejlepší na tom je, ze to ani nijak neřeší. Prostě snažte se dál ☹

luciebx
6. zář 2017

Pokud se ti carka objevi az po limitu ber to negativne a k zadnymu dr nelitej. Zbytecne se tim stresujes. Pokud by byla v limitu tak testuj obden a pokud bude silit pak bez k dr.
Jinak pises ze se snazite SKORO rok. To vazne na dnesni dobu neni zadna dlouha doba.

enduska
autor
6. zář 2017

@luciebx stejně k němu musím, aby mi pichl aspoň vyvolavačku. Kamarádky co se začali snazit stejně jak mi, tak uz dávno mají mimčo.

corry21
6. zář 2017

@enduska kvůli 7dennimu zpoždění jdeš hned na agolutin? Já sem po vysazeni ha mela cyklus delší a nepravidelný, ale nechala jsem to samovolně se srovnat a i při nepravidelne menstruaci jsem do pul roku od vysazeni otehotnela.. Zkus to nechat přírodě ☺️

luciebx
6. zář 2017

@enduska my se snažili 4 roky. Oba sme v pořádku a stejně nic. Nakonec ivf. Ono je to hodně individuální víš.

robin92
28. zář 2017

@enduska Jejda, tak to je mi moc lito. A vi ze se to opakuje uz po nekolikate? A co si zajit do nejakeho genetu, at ti udelaji testy oni? Kamaradka mela taky problem s pocetim a v genetu jim hodne pomohli a uz maji maleho dva rocky a ted pujdou pro druhe, protoze se snazi zase delsi dobu, ale kamoska ma problem ho udrzet ☹

simanov
27. zář 2018

Holky vidíte něco?Dekuji

klaraskruzna
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciebx
14. lis 2018

@simanov jojo. Něco se tam klube. Kolik si dpo

Sem začni psát odpověď...

Odešli