• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Točení hlavy - příznak těhotenství?

6. března 2013 
Maminky, prosím vás, potřebuju rychle poradit. S manželem jsme se před týdnem začali snažit o druhé miminko, docela jsem měla i takový ten pocit, že se to asi hned povedlo, píchání v podbřišku, bolest prsou... Ale proč píšu najednou se mi tento víkend začala šíleně točit hlava. Ale tak šíleně, že jsem se motala a neudržela při chůzi směr. Vždycky to přešlo... a teď se mi to po dvou dnech stalo zase, málem jsem sebou sekla ve sklepě :frowning2: Jaká je pravděpodobnost, že je toto příznak raného těhotenství? Mám totiž strach, jestli se mi spíš nerozjíždí borelioza. Mám ji zavčas přeléčenou ATB, nedávno jsem byla u doktora a výsledky byly OK, říkal, že klidně můžu být hned těhotná. No, modlím se za to, aby to bylo těhotenství.
5. bře 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela takove kolapsove stavy taky,ale az tak v 6tydnu,pak to zase samo odeznelo
5. bře 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem měla točení hlavy jako příznak u druhého těhotenství a to snad od prvního dne těhu, byl to mazec, vstala jsem ráno z postele a hned spadla zpátky na postel, šílený. Držím palce, ať je to těhu a ať to točení brzy přejde!!!
5. bře 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den .jsem tu nová a vubec se tu nevyznám kam mám psát a potřebovala bych s nečím poradit.pomohl by mi nekdo ?
6. bře 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek