Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Třetí pozitivní test

lucijee95
3. zář 2016

Byla jsem n dovolené a brala prášky na oddálení. Menstruace se ma dostavit do tři dnu a dnes je to desátý a pořad nic. V pondělí jsem si dělala test a byl negativní. Včera jsem si dělala a vyšel mi pozitivní. Dnes ráno znova a zase dvě čárky a docela dost vyditelne tak si myslím ze jsem v tom 🙂

jarmulka
3. zář 2016

@lucijee95 bez pochyb 🙂

lucijee95
autor
3. zář 2016

Myslela jswm prave ze je to rozházené těmi prášky ale když uz mam dnes třetí pozitivní test tak asi ne 🙂

jarmulka
3. zář 2016

@lucijee95 tohle je opravdu miminko.... To není duch, ale nádherná čárka 🙂 , gratuluji!!!!

lucijee95
autor
3. zář 2016

V úterý běžím k doktorovi potvrdit si to jeste od nej ale asi se tedy uz opravdu muzu radovat ted .. Poradně mi to jeste nedošlo 🙂

lajla
3. zář 2016

@lucijee95 počkejte tak 14 dní aby bylo něco hezký vidět😉

lucijee95
autor
3. zář 2016

@lajla me jde hlavně o to aby mi to potvrdila jeste doktorka

lajla
3. zář 2016

To jistě...ale nebude mít z čeho...nic nebude ještě vidět...podle toho co píšete o testu...

lucijee95
autor
3. zář 2016

@lajla z krve přece ne ?

lajla
3. zář 2016

Běžně se krev nebere, jen jako samoplatce
Dělá se utz, a to ještě nebude nic videt,at nejste zklamaná
Když máte test pozitivní,tehotna jste

lucijee95
autor
3. zář 2016

@lajla jswm proste jen nedockava .. Ale děkuji .. Výdržim teda ale bude to dlouhý :D

lajla
3. zář 2016

@lucijee95 já vím...já to znám...ale to uběhne rychle nebojte, Ted by to bylo jen zklamání a hlavně pak dr honí že se jedná o neprosperujici tehu, a to jsou potom nervy😞 za 14dni už tam mimisek krásně bude😉

lucijee95
autor
3. zář 2016

@lajla když ja ma pořad takový pocit jako kdyby nic ze to neni 100% a pořad mam takový strach ze tam přijdu a řekne mi ze nejsem .. No jo prvně těhotná .. Asi me mate za blázna 🙂

lajla
3. zář 2016

@lucijee95 tehu příznaky přijdou později😉 fakt vyčkejte, predejdete zklamání... já to měla u prvního stejně, sla jsem brzo...honili mě od dr k dr že se jedná o mimoděložní atd atd...nervy na pochodu, to není dobré...
Teď už chodim kolem 7tt a to je i srdíčko😂

lucijee95
autor
3. zář 2016

@lajla a kdy přijdou první příznaky .. PorAd čtu neco na internetu a prave jsem z toho uz zmatená ..

lucijee95
autor
3. zář 2016

Zatím mam jen bolesti jako kdyby měla přijít menstruace uz tak pet dni a citlivé bradavky

astyna
3. zář 2016

@lucijee95

Tak jsem to měla taky 😀 pořád jsem chodila kontrolovat na záchod, jestli jsem to nedostala, nevěřila jsem, že jsem těhotná, nic mi nebylo. A vydrželo to až do porodu. Takže pfuj pfuj pfuj a jen to zdraví! Já jsem se objednala až na 8.tt

lucijee95
autor
3. zář 2016

@astyna se zbláznim do te doby 🙂

kacenka115
9. zář 2016

@lucijee95 moc děkuji za toto foto, já měla stejný test a stejný výsledek a bála jsem se, že je čárka nějak slabá. Jinak teď taky vyčkávám, aby u doktora z toho něco bylo a je to děs. 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli