Třetí pozitivní test

lucijee95
3. zář 2016

Byla jsem n dovolené a brala prášky na oddálení. Menstruace se ma dostavit do tři dnu a dnes je to desátý a pořad nic. V pondělí jsem si dělala test a byl negativní. Včera jsem si dělala a vyšel mi pozitivní. Dnes ráno znova a zase dvě čárky a docela dost vyditelne tak si myslím ze jsem v tom 🙂

jarmulka
3. zář 2016

@lucijee95 bez pochyb 🙂

lucijee95
autor
3. zář 2016

Myslela jswm prave ze je to rozházené těmi prášky ale když uz mam dnes třetí pozitivní test tak asi ne 🙂

jarmulka
3. zář 2016

@lucijee95 tohle je opravdu miminko.... To není duch, ale nádherná čárka 🙂 , gratuluji!!!!

lucijee95
autor
3. zář 2016

V úterý běžím k doktorovi potvrdit si to jeste od nej ale asi se tedy uz opravdu muzu radovat ted .. Poradně mi to jeste nedošlo 🙂

lajla
3. zář 2016

@lucijee95 počkejte tak 14 dní aby bylo něco hezký vidět😉

lucijee95
autor
3. zář 2016

@lajla me jde hlavně o to aby mi to potvrdila jeste doktorka

lajla
3. zář 2016

To jistě...ale nebude mít z čeho...nic nebude ještě vidět...podle toho co píšete o testu...

lucijee95
autor
3. zář 2016

@lajla z krve přece ne ?

lajla
3. zář 2016

Běžně se krev nebere, jen jako samoplatce
Dělá se utz, a to ještě nebude nic videt,at nejste zklamaná
Když máte test pozitivní,tehotna jste

lucijee95
autor
3. zář 2016

@lajla jswm proste jen nedockava .. Ale děkuji .. Výdržim teda ale bude to dlouhý :D

lajla
3. zář 2016

@lucijee95 já vím...já to znám...ale to uběhne rychle nebojte, Ted by to bylo jen zklamání a hlavně pak dr honí že se jedná o neprosperujici tehu, a to jsou potom nervy😞 za 14dni už tam mimisek krásně bude😉

lucijee95
autor
3. zář 2016

@lajla když ja ma pořad takový pocit jako kdyby nic ze to neni 100% a pořad mam takový strach ze tam přijdu a řekne mi ze nejsem .. No jo prvně těhotná .. Asi me mate za blázna 🙂

lajla
3. zář 2016

@lucijee95 tehu příznaky přijdou později😉 fakt vyčkejte, predejdete zklamání... já to měla u prvního stejně, sla jsem brzo...honili mě od dr k dr že se jedná o mimoděložní atd atd...nervy na pochodu, to není dobré...
Teď už chodim kolem 7tt a to je i srdíčko😂

lucijee95
autor
3. zář 2016

@lajla a kdy přijdou první příznaky .. PorAd čtu neco na internetu a prave jsem z toho uz zmatená ..

lucijee95
autor
3. zář 2016

Zatím mam jen bolesti jako kdyby měla přijít menstruace uz tak pet dni a citlivé bradavky

astyna
3. zář 2016

@lucijee95

Tak jsem to měla taky 😀 pořád jsem chodila kontrolovat na záchod, jestli jsem to nedostala, nevěřila jsem, že jsem těhotná, nic mi nebylo. A vydrželo to až do porodu. Takže pfuj pfuj pfuj a jen to zdraví! Já jsem se objednala až na 8.tt

lucijee95
autor
3. zář 2016

@astyna se zbláznim do te doby 🙂

kacenka115
9. zář 2016

@lucijee95 moc děkuji za toto foto, já měla stejný test a stejný výsledek a bála jsem se, že je čárka nějak slabá. Jinak teď taky vyčkávám, aby u doktora z toho něco bylo a je to děs. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru