• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trifázická křivka, měly jste takový graf a byly těhotné?

29. října 2013 
Ahoj...mela nejaka zvas takovy graf a pak zjistila ze je tehotna? Dekuju :wink:
28. říj 2013 v 16:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naprosto standartní graf. 10DPO se nedá říct nic, maximálně tak věštit. Druhá fáze totiž obvykle vypadá podobně,ať přijde nakonec MS nebo se najdou //.
Tobě přijde v něčem zvláštní? Těhotná nakonec být můžeš,i nemusíš, to ti nikdo teď neřekne (až tak za 3-6dní)
28. říj 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ptala sem se jestli se to nekomu stalo...jestli nekdo mel stejny nebo podobny graf a pak byl tehu..nic vic. Jinak sem cetla clanek co prikladam a proto sem tak zvedava..
28. říj 2013 v 17:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sun89 myslím že pravděpodobnost je asi podobná,jako že měl někdo podobný graf a těhu nebyl..nebo měl bifázický a těhu byl (třeba já). V tom článku jde asi i o to,že obecně se udává (celkem mylně) hodnota 37 jako strop pro určení zda k těhu došlo nebo ne. A v tom grafu jsou v druhé půlce luteální fáze teploty nad 37, což těhotenství značit může, ale taky nemusí, záleží na individuálním fungování ženy.
Každopádně držím palce :dizzy_face:
29. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek