Týden špiním, nafouklé břicho, testy negativní

denisamatyasek
10. říj 2015

Dobrý večer dámy 🙂 mám dotaz. Už týden špiním, mám hrozně nafouklé břicho(jak ve 4 . měsíci už ), bolí mě a taky v podbřišku, někdy až do křeče. Chodím často na malou, mám stále hlad a tak mě šimrá v břiše. Už jsem si dělala 3 testy a všechny negativní. Menses bych teprve měla za 3 dny mít, ale tak znám se a vidím a cítím, že je něco jinak, jinak bych si testy nedělala. Máte nebo měla jste některá stejný problém? Děkuji za odpovědi 🙂 Hezký večer 🙂

mysicka_lb
10. říj 2015

To je těžké.... Já jsem takové příznaky, pocity a silnou intuici, že jsem těhotná, měla dvakrát. Testy také negativní, břicho také nafouklé. Prostě všechno, jak popisuješ. V prvním případě jsem těhotná skutečně byla🙂. A v tom druhém jsem si to jen vsugerovala. Takže můžeš být těhotná a nemusíš....

loc
10. říj 2015

@denisamatyasek a nemohla jsi mit anovulacni cyklus a to spineni je slabsi menstruace? To ostatni muze byt vsugerovane. Nicmene pokud se krvaceni nerozjede, zkus test zopaknout za par dni a pokud by byl i tak negativni, muzes zkusit zajit na krev 🙂

denisamatyasek
autor
10. říj 2015

Tak já mé první těhotenství zjistila až v 5.tém měsíci Teď jsme se opět ještě ani nezačali snažit. Tak nemůžu úplně říct, že bych si to vsugerovala, protože o tom sice mluvíme, že chceme, ale nepracujeme na tom. Připadám si jak blázen sama sobě už 😀 jednu chvili jsem přesvědčená že ano a pak mi test řekne ne 😀 Nikdy jsem to takhle ještě neměla, proto píšu 🙂

mysicka_lb
10. říj 2015

@denisamatyasek Jak jsem si to vsugerovala, tak jsme se taky vůbec nesnažili a nebyl jediný objektivní důvod si myslet, že jsem těhotná. Nestala se žádná "nehoda," nic... Ale měla jsem prostě velmi, velmi silné tušení, že těhotná jsem. Testům jsem vůbec nevěřila a musela jsem jít na krev, abych už konečně měla jasno. A taky jsem to nezažila nikdy předtím ani potom kromě toho skutečného těhotenství.

denisamatyasek
autor
10. říj 2015

No tak uvidíme 🙂 buď nejsem nebo je ještě brzy 🙂 počkám do úterý zda přijde MS a zajdu si k dr. napadlo mě, že by mohl být i jiný gyn. problém třeba.

urum
11. říj 2015

podle me to nevypada,spis me napadla cysta

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru