Týden zpožděná menstruace, test negativní, bez příznaků

Před týdnem už jsem měla dostat menstruaci.. Ale pořád jsem jí nedostala a když jsem si zkoušela udělat dva těhotenské testy tak byli negativní... Ale nemám žádně příznaky na těhotenstvi kromě vynecháné menstruace a občasné bolesti bicha..
jetynka
21. únor 2013
spíše zpožděná menzes, já to taky měla tak minulý měsíc, počkej pár dní, udělej test a když bude negativní tak směr gynekologie a zřejmě injekce na vyvolání menstruace.
lomanta
21. únor 2013
Ono záleží na tom, jestli jsi (jste) brala před tím antikoncepci. Např. já jsem dobrala anti a dalších 5 měsíců jsem měla rozházený cyklus, který se mi pořád prodlužoval, nakonec jsem otěhotněla 46.DC. Takže pokud máš po vysazení antiny, tak to může klidně být tím, že cyklus už není 28 dní, ale tělo si ho udělá, jaký bude chtít 🙂
pejtho
22. únor 2013
Když jsem čekala první dcerku, tak jsem měla menses vynechaný 14dní a všechny testy negativní. Šla jsem tedy k doktorovi, který ale na UTZ nic neviděl, takže mi udělal náběry krve a řekl, že pokud by se nepotvrdilo těhotenství, píchl by mi injekce na vyvolání menses.
Z krve se těhotenství potvrdilo, nicméně ještě bylo brzy a hodnota HCG tak nízká, že to bylo sotva patrné z krve a na testu z moči se to prostě neprojevilo.
Doktor mi hrozil mimoděložním těhotenstvím kvůli nízké hodnotě HCG, ale za týden na kontrole už jsem dostala obrázek fazolky, takže bylo vše v pořádku 🙂
Počkala bych ještě týden a pak si zajděte k doktorovi, aby udělal náběry a prohlédl vás na UTZ. Může se jednat i o rozházený cyklus.

Začni psát odpověď...

Odešli