• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Týden zpoždění MS, test negativní. Co si mám myslet?

14. února 2014 
Ahoj všem .... Uz jsem opravdu zmatená ... A nevim co si myslet...
MS pravidelně 28 na 5-6d.
Tento mesic jsem je čekala 4.2 a nic ..
2.2 jsem ale zcela špinit hnědě až do 5.2
Od te doby nic ... Do dnes žádná MS nedorazila..
Tlak v podbrisku brnění prsou ... Nevolnost.....
Vcera odpoledne jsem dělala test -negativni ....
Co si mam myslet ? Mate zkušenost ? Děkuji za kazdou odpověd ..
12. únor 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no asi jsou jen dwě možnosti ( respektiwe tři)
Buď jsi těhotná ale k oplodnění došlo ke konci cyklu a na testu to je ještě není widět ( já jsem měla prwní pozitiwní test 16dní od předpokládaného početí) , nebo byl špatný test ( s minulosti jsem měla 2 testy GS Mama falešně negatiwní - na jiných testech čárky a na GS nic)
No a nebo má MS oprawdu zpoždění, třeba wliwem stresu, nebo z jiných příčin

Zkusila bych test třeba ještě zítra, popřípadě ještě w pátek a pokud ani w pondělí , objednala bych se k doktorce a ona uwidí jestli jsi těhotná nebo ti píchne wywoláwačku na MS ( pokud teda špinění nebude powažowat za dostačující místo MS)
12. únor 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ange_de_la_morte Ahoj dekuji za odpoved...
No zkusím testnout zítra rano a kdyz noc objednam se k DR.
Možna jen opravdu nejaké spozdeni ....
:slight_smile:
13. únor 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@surri jestli jsi testovala Mamatestem - zkus si koupit jiného výrobce. Mně neukazoval nic a jiný pak ve stejný den a dokonce odpoledne byl pozitivní.
13. únor 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@z_kopretinka : jojo Mamatest se twáří jako nejlepší značka ale je uplně mimo, sama mám s ním blbou zkušenost :slight_smile:
13. únor 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ono je to složitější .. Ziju v zahraničí ..
Takže tady jsou jiné značky a kdyz se jich zeptám na citlivost testu jako by neexistovala :D
Zkusím dneska koupit test v jiné lékárně, a udělám zítra rano ....
Uz jsem z toho blba ..,,:slight_smile:
13. únor 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ange_de_la_morte tak jsem ted opakovala test od ClearBlue ale ne ten digitální ,
A opět negativni :slight_smile: tak snad příště :slight_smile:
Ted jen počkám na vyšetření proč mi teda MS nepřišla ...:slight_smile:
13. únor 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
taky jsem si dělala mamatest a negativní :/ MS se měla dostavit sice teprve včera ale už sem zkoušela testovat, dnes jsem koupila Gravitest tak je snad lepší než mamatest a ukáže pravdu ;) četla jsem na netu hodně stížností na nýnější mamatest ten co je teď stojí za prd :( že ten dřívější byl lepší.. Tak uvidíme :slight_smile:
13. únor 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja mam to samé mam 14 dni po nechranenem styku a také mam test negartivní.
A přitom my je na zvracení,bolest prsou, strasna chut k jidlu casté moceni a tlaky v podbřisku .
13. únor 2014 ve 20:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@heduskak prosím tě a za jak dloho se má udělat další test poslední ms jsem měla 18.1.
mam 14 dní po styku mam pocity těhotenské a test porad negativní..
13. únor 2014 ve 20:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja měla poslední MS 15.1, mám taky cca 14dní od styku i mín a bolesti břicha ale test negativní, já si budu dělat další test v sobotu ráno a bud budou // nebo ne :( zkus si udělat taky za dva dny test ;) to se zvýšej hladiny HCG
13. únor 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja měla posledni MS 7.1 :D doslova si semnou moje tělo hraje :D uz se tomu musím smát :slight_smile: jsem 8 dne ve spozdeni dělala jsem 4 testy všechny nega ....
Držím Vám palce holky !!!! At je tam najdete // !!
13. únor 2014 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak já měla poslední MS 9.1.jsem už celá nervózní, protože o miminko se zatím úplně nesnažíme - "dáváme si pozor". Dřív mi MS chodila pravidelně, ale posunula jsem si ji v říjnu kvůli líbánkám pak přišla po 39 dnech v prosinci, v lednu už po 30 a teď je to zase 39 dní a nic :frowning2:. Myslíte, že si mám už udělat test? Nebo se raději hned objednat k Dr. na tu vyvolávací injekci?
14. únor 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek