Uhnizďování vajíčka? Bez menstruace, špinění

lovelik
13. dub 2017

Prosím o radu, dnes jsem 31DC a menstruace zatím nikde. V pondělí večer (28 DC) jsem našla na spodním prádle malou kapičku krve, včera (30 DC) jsem velmi nepatrně špinila, těhotenské testy jsou negativní, cyklus mám obvykle dlouhý 28DC a krvácení nastupuje s velkou razancí....myslíte si, že mohlo jít o uhnizďování? S manželem se snažíme od Vánoc o miminko...Děkuji

stratilikova
13. dub 2017

@lovelik mohlo, ale u cyklu 28 dní je ovulacia okolo 14DC a teda uhniezdenie okolo 20DC....vyckaj ešte pár dní a urob test znovu

evabeda
13. dub 2017

záleží, kdy byla ovulace, bez toho se to nedá říct..Hlavně se nedá určit, že v 28denním cyklu je 14.den ovulace.Já ji např. min měsíc měla až 22.den, teď 14...Budeš muset čekat, jestli je to jen posunutá ms nebo těhotenství.

stratilikova
13. dub 2017

@evabeda LF sa spravidla nemení, takže pravidelný cyklus = pravidelná ovulácia... Keď je neskôr, predĺži sa aj cyklus... Samozrejme, že to všetko platí "spravidla"...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru