Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Umrtvení zubu v 6.tt. Neuškodí to plodu?

2. dub 2020

Ahoj,jsem v 6tt a boli me zub muzou mi ho umrtvit nebo to vadi plodu?

boobulee
2. dub 2020

Byla jsem u zubaře asi cca 8-9tt a ptal se mě jestli chci zub umrtvit, že to lokální umrtvení nevadí 😊

i_vet2
2. dub 2020

Ahoj,vůbec to nevadí, ale svému zubaři řekni určitě, že jsi těhotná. Mě trhali cca v tom 6tt osmičku, takže bez injekce by to jaksi nešlo 😀

amazonkajanik
2. dub 2020

Než jsem šla k zubaři,tak jsem si o tom hledala a umrtvení je lepší,než přímá bolest,jelikož se při ní uvolňuje adrenalin z nadledvinek a ten škodí dítěti. Zubař na pohotovosti ohleduplně umrtvil a ošetřil. Má zubarka pak do něj šla s tím,že si myslela,že je tam umrtvovaci vložka. Neuvěřitelná bolest,byla jsem v 7.měsíci a malý se celý zákrok kroutil v břiše. Bylo mi pak i na zvracení a točila se hlava. Hned na to jsem od ní raději odešla.

janulkaz
2. dub 2020

Videla bych vetsi problem jit v tuto dobu k zubari,nez to nechat umrtvit..rekla bych,ze vetsina zubaru ma doporuceni nevrtat..😖

krupka3
3. dub 2020

Idealni je zubar ve 2.trim., anestezie obsahuje adrenalin, ktery muze zpusobit potrat v 1.trim. a vyvolat porod ve 3.trim. Zubari casto rikaji, ze neni problem, ale anesteziolozka me na to upozornovala.

Sem začni psát odpověď...

Odešli