• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Usazení vajíčka v děloze - mívá hlen trošku zabarvení?

1. července 2016 
Holky, ten hlen co se tvoří při usazování vajíčka mívá vždy trošku zabarvení nebo může být jen bílý? Vím, že k usazování dochází cca 7 den po oplodnění, což by odpovídalo. Dnes jsem našla hlenovitý bílý hustý výtok na toaletním papíru. Nechci zbytečně doufat... ale zeptat se můžu, ne? :grinning: :grinning:
17. zář 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud se nepletu jsou zeny co maji tzv nidacni krvaceni. Tj. Jednorazove zaspini, zakrvaci.
Ale vytok to asi neprovazi, spis pokud sledujes BT mela bys zaznamenat iplantacni pokles.
Drzim palce
17. zář 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Při prvním těhu jsem neměla ani výtok, ani krev při zahnízdění. U druhého těhu jsem měla krvácení u zahnízdění, to byla taková jednorázovka, jen kapka krve.
No a kámošce, té se pokaždé hned pár dní po otěhotnění spustil hustý bílý hlen a ten měla celé těhotenství. Vždycky mi říkala, že ona si ani nemusí dělat těh. testy, protože hlen jí dává jasnou odpověď :wink:
17. zář 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já v den MS jsem měla bolest v podbřišku jako při MS ale místo ní jsem měla hustý,bílý hlen a máme 2 letého kluka :slight_smile: Takže já ho měla :slight_smile: jinak žádný krvácení nebylo.Každá to má jinak :wink:
25. říj 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci se zeptat je možné mít 8den po ovulaci bílí,hustý hlen a hnědé špinění,a že by to bylo známkou uhnizdování co myslíte? je nějaká naděje? Snažíme se s přítelem o miminko první měsíc. děkuji za odpovědi
1. črc 2016 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek