UZ. Je při vnitřním hned viditelné těhotenství?

majky1992
26. dub 2021

Dobrý den mám takový dotaz při vnitřním UZ je hned viditelné těhotenství?? Nebo ne? Nevim jak to vysvětlit v některých konverzacich bylo napsané ze to při vnitřním UZ pozná podle změření čípku moc děkuji za názor

handulkak
26. dub 2021

@majky1992 spis podle změření sliznice. Ale ta muže být vysoká jak před MS, tak při těhotenství

lachtanice86
26. dub 2021

@majky1992 podle čípku? To by mě zajímalo kde si tuhle hloupost četla. Možná podle sliznice, ale ta je vysoká i pred těhotenstvím.

lachtanice86
26. dub 2021

@lachtanice86 oprava, ta je vysoká i pred ms

sajul
26. dub 2021

Záleží v jakém stádiu těhu je, určitě to bude lepší než při břišním utz. Ta kvalita. Délka čípku určitě není hlavní ukazatel těhu.

majky1992
autor
26. dub 2021

Takže teda při zavedení te sondy okamžitě se rozezná těhotenství ? Vim ze se ptam jak ID***😉 ale zajímá mne to jinak vám děkuji za vaše odpovědi moc mi to pomaha

handulkak
26. dub 2021

@majky1992 ne nerozezna těhotenství - tedy pokud v děloze nebude už plod - vysoká sliznice muže být jak stav před menstruaci, tak těhotenství.

ema90
26. dub 2021

@majky1992 Ne, nerozezna se okamzite. Vysoka sliznice nemusi vzdy znacit tehotenstvi, takze tehotenstvi jde vnitrnim utz poznat nejlepe kdyz jde videt aspon gestacni vacek. Coz byva tak v 5-6tt (tzn. 5-6 tydnu od prvniho dne posledni menstruace).

majky1992
autor
26. dub 2021

Děkuji vám moc

andelka
27. dub 2021

Na vnitřním utz pozná a potvrdí těhotenství ( tedy viditelný váček) z mých vícero zkušeností od přelomu 4/5 tt, obvykle v 5+0 už je flek vidět slušně, na dobrém citlivém ultrazvuku.

majky1992
autor
27. dub 2021

Děkuji za vase odpovědi ..a když je to starší tehu ...?? Také to vidí píší tady v diskuzích ze není nic moc vidět ...ptam se proto protože premyslim jak je možné ze MUDr v vnitřního UZ nepoznala ze jsem v jiném stavu a to jsem 16 TT cítím malinké pohyby ... Pani dr odbyla svou práci jinak si to neumím vysvětlit brala to tak ze jsem neplodná 3sekce (stetylizace) neumím si to dost dobře vysvětlit proč to nedokázala zjistit a jak je to možné

leymea
27. dub 2021

@majky1992 to se opravdu stalo? Docela cumim. Si rikam, ze ani neni mozny aby doktor nepoznal, ze je zena v 16tt.

handulkak
27. dub 2021

@leymea to si taky nedovedu představit, když jsem viděla teď plod ve 14tt a to už se fakt nedalo přehlédnout

lachtanice86
27. dub 2021

@majky1992 nevěřím, že gynekolog nepozna těhotenství v 16tt.

kuttu
27. dub 2021

Zakladatelka si asi myslí,ze je v 16.tydnu....nejak tomu totiž nějak nerozumím

andelka
27. dub 2021

v 16 tt má plod už tak 10cm..to by musel být zázrak, aby ho DR přehlédla.

ema90
27. dub 2021

@majky1992 Tak to budou asi jen vase domnenky, ze jste v 16tt, ne? A pohyby budou streva 🤦🏼‍♀️
V 16tt by to poznal kazdy gynekolog a nejen vnitrnim utz.

lachtanice86
27. dub 2021

@majky1992 a fakt si těhotná v 16tt?

majky1992
autor
27. dub 2021

Právě ze se to stalo a opravdu si nemyslím ze jsem těhotná já Jsem těhotná mila paní dr se mnou jednala opravdu skvělá div ze mi nevypadala ze si dovolují přijít natož si po sterilizaci dovolit chtít ještě dítě ....Zkušenost dobra opravdu ....v ten sami den jiní doktor potvrdil ze to nejsou me domněnky ale 16+3 gravidity nehledě na to ze doma mám 3 holky a těhotenství si opravdu nelze myslet ale děkuji vám za názory jste zlatý 😌

majky1992
autor
27. dub 2021

Skvělý na tom všem je ze by mela alespoň třeba podívat na jizvu po SC nabo ze by se zeptala kdy naposledy byla a důvod ??? Vůbec ji nic nezajímalo !!! Během 5 min jsem byla odlifrovana venku hrůza

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru