Večerní těhotenské testy. Jsou spolehlivé jako ranní?

Jsou spolehlive jako ranni?
madelen
9. říj 2010
Ono jde o to, abys před testováním moc nepila, aby moč nebyla naředěná, když je ještě hladina hCG nízká. Já používala celodenní testy a byly spolehlivé.
lorca
9. říj 2010
Myslím si, že v úplně raném stádiu těhotenství (např. 1.den vynechání menstr.) je lepší dělat tes ráno.
pigy
9. říj 2010
buď tam ta čárka bude, nebo né, ale ranní může být silnější 😉
estrellita
9. říj 2010
Na zacatku je urcit elepsi delat test rano, protoze je tam nejvetsi koncentrace hcg v moci 😉 vecer ti to test ani nemusi ukazat.
marecek4
9. říj 2010
mě to nedalo a do rána jsem nevydržela,dělala jsem si ho ráno o půl třetí - že by ch tenkrát moč neměla naředěnou bych ani neřekla,byli jsem na pohřbu a pak na hostině-jak už to tak bývá,a spát jsme šli kolem půlnoci,a byly tam dvě čárky,pravda byl to už pátý týden
mamkanec
9. říj 2010
já měla u obou těhu vždycky silnější čárky odpoledne či večer než ráno😃 nevím jakto ale ráno byli vždycky slabší takže večer by fungovat měli a nemusí to být ani až po vynechání mrchy, mě ukazovali večer od 12 dpo
trpaslikg
9. říj 2010
podle mě je to jedno, u obou jsem si dělala test hned po koupení a // byly hoodně zřetelný, ale je pravda, že jsem ho nedělala hned vždy jsem si 14 dní počkala....
herminka
9. říj 2010
Hlavně testovat až po vynechání MS a nehypnotizovat duchy :-|
Já jsem testovala ráno.