• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Večerní těhotenské testy. Jsou spolehlivé jako ranní?

9. října 2010 
Jsou spolehlive jako ranni?
9. říj 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono jde o to, abys před testováním moc nepila, aby moč nebyla naředěná, když je ještě hladina hCG nízká. Já používala celodenní testy a byly spolehlivé.
9. říj 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím si, že v úplně raném stádiu těhotenství (např. 1.den vynechání menstr.) je lepší dělat tes ráno.
9. říj 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
buď tam ta čárka bude, nebo né, ale ranní může být silnější :wink:
9. říj 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zacatku je urcit elepsi delat test rano, protoze je tam nejvetsi koncentrace hcg v moci :wink: vecer ti to test ani nemusi ukazat.
9. říj 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to nedalo a do rána jsem nevydržela,dělala jsem si ho ráno o půl třetí - že by ch tenkrát moč neměla naředěnou bych ani neřekla,byli jsem na pohřbu a pak na hostině-jak už to tak bývá,a spát jsme šli kolem půlnoci,a byly tam dvě čárky,pravda byl to už pátý týden
9. říj 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla u obou těhu vždycky silnější čárky odpoledne či večer než ráno:grinning: nevím jakto ale ráno byli vždycky slabší takže večer by fungovat měli a nemusí to být ani až po vynechání mrchy, mě ukazovali večer od 12 dpo
9. říj 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
podle mě je to jedno, u obou jsem si dělala test hned po koupení a // byly hoodně zřetelný, ale je pravda, že jsem ho nedělala hned vždy jsem si 14 dní počkala....
9. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně testovat až po vynechání MS a nehypnotizovat duchy :unamused:
Já jsem testovala ráno.
9. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek