Vidíte ducha nebo už z toho všeho blázním?

jasmin678
5. únor 2018

Snazime se o miminko, ale myslim, ze je jeste brzy na testovani. Jsem 6 DPO. Predem dekuji!!

luciebx
5. únor 2018

6 dpo je strašně brzy. I když moooozna když se hodně zakoukam něco vidím. Zkus za 3 dny a uvidíš.

jasmin678
autor
5. únor 2018

@luciebx ja vim, zkusím, ale dekuji moc! 🙂

stuplakova
5. únor 2018

Já tam bohužel nic moc nevidím, ale to je ještě hodně brzy na testování. Držím pěstičky ať to tam je 😉😍

jasmin678
autor
6. únor 2018

@stuplakova děkujemee 😍

priefi
6. únor 2018

@jasmin678 Mozna kdybys to mela lepe nasvetlene... mozna neco vidim. Ale z vlastni zkusenosti bych Ti rada doporucila testovat az po terminu ms. On test muze mit ducha a ms presto prijde a Ty budes neuveritelne zklamana. Nekdy lepsi nevedet a nebyt diky tomu zklamana. Drzim pesti, at to malicke tam je a ms uz neprijde 😉

iiilinka
6. únor 2018

Fotka mi nejde přiblížit a bohužel takto tam nic nevidím :/ Tak snad to bude za pár dní lepší.

pavlina30
6. únor 2018

To jsi přesně jak já.Je fakt brzo na to testovat.Taky na testu nic nevidím.Já ještě netedtuju počkám až jestli příjde nebo nepříjde Ms.Ale při mém štěstí příjde

jasmin678
autor
6. únor 2018

@pavlina30 Budu drzet palce!!

pavlina30
6. únor 2018

@jasmin678 Děkuji ale moc tomu nevěřím

jasmin678
autor
8. únor 2018

tak dnes jsem zkousela znova a nic nevidím :(

patmouse
8. únor 2018

Bohuzel nic. Ale neni stale dost brzy? Kdy ma prijit ms?

jasmin678
autor
8. únor 2018

@patmouse za 14 dni

yasminna
8. únor 2018

@jasmin678 také nic nevidím. ☹ Testuješ ale fakt moc brzy. Chápu, že jsi nedočkavá, ale zkus vydržet. 🙂 9 DPO je brzy. Zkusila bych pozítří znovu. Držím palce! 🙂

patmouse
8. únor 2018

No... vetsinou se ma testovat az pri vynechani MS. Jak je to dlouho od sexu?

jasmin678
autor
8. únor 2018

@patmouse sex byl 28,30.1 a 1,3,6,7.2 🙄

eviks
8. únor 2018

Ahoj, to ani nemá vyznam testovat...🙂 Mela sem prvního ducha 6 dni po embryotransferu, kde tomu embryu bylo uz 5 dni... takze testovala bych nejdriv 12 dni po ovulaci,
aby tam byl alespoň nejaky naznak. Drzim palce...

aidelina
8. únor 2018

Počkej do termínu MS a až pak testuj. Chápu, že jsi nedočkavá, ale tím, že se budeš zbytečně stresovat, ničemu nepomůžeš. Miminko si k vám dříve či později cestu najde, ale pomoci tomu můžeš především tím, že budeš v klidu a nebudeš se na to tak soustředit.

patmouse
8. únor 2018

@jasmin678 T je fakt strasne brzy. Mne se ukazala slaboucka carka na nejcitlivejsim testu az 14 dni po sexu.Takze i kdyby se vam to povedlo hned toho 28.,je to porad malo. Samozrejme nekomu se to ukaze i mnohem driv,ale to pak nemusi nic znamenat. Fakt bych pockala alespon na termin ms. Celkove jste kolikaty den cyklu? Js mam treba rozmezi 27-36 dni,spise pres tech 30,ale 28.den uz na testu vzdy neco bylo,at uz to pak s tehotenstvim dopadlo jakkoli.

maice
14. únor 2018

Ahoj holky...mrknete prosim.Jsem 9/10dpo,test dr.Max. Je to dusik nebo prosvita ryska???

eva118
14. únor 2018

To podle mě neprosvítá ryska, je to duch, na těch dvou zprava už slabá druhá čárka 😉.

maice
14. únor 2018

@eva118 Ty zelene jsou ovulacni ze vcera a predevcirem..jen ten posledni je tt.

eva118
14. únor 2018

@maice Dušík tam je.

yasminna
15. únor 2018

@maice také vidím ducha 🙂

semanren
15. únor 2018

@maice Je to tam !

maice
15. únor 2018

@yasminna
@semanren Holky dnes nic 😢😭

yasminna
15. únor 2018

@maice a použila jsi stejnou značku testu? Nebo jiný? A kolikátý den cyklu jsi?

yasminna
15. únor 2018

@maice jo promiň, už to čtu, že jsi 10 DPO. No nevím, ještě bych počkala a zkusila pozítří :_) Držím palce!

priefi
15. únor 2018

@maice nebud smutna, kdy mas termin ms? Hcg kolysa, testni az bude po terminu ms. Driv to nema cenu. Nekdy je duch, ale prcek se neudrzi a ms prijde. Zbytecne se takto trapis. Testy si delej az po vynechani ms, at nejsi nadsena, ze jsi tehu a pak buch a nic (vlastni zkusenosti)

maice
15. únor 2018

@priefi Ja to sleduji,proze prodluzuji lutealni fazi pomoci hormonu,jinak ji mam 7 dni...a nechci se tim cpat zbytecne...Takze termin ms je cca 2dny po vysazeni prasku.

priefi
15. únor 2018

@maice aha, a co kdybys tento mesic prasky pro jistotu nebrala?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru