Vidíte na testu ducha nebo už blázním? 🙏

pe90tra
31. kvě 2022

Dobrý den moc se snažíme o miminko dnes jsem si udělala test je to 3 dny před očekávanou menstruaci. Potřebuji vědět zda je na testu něco vidět nebo se jen snažím vsugerovat. ❤️

tahejhula
31. kvě 2022

Je tam.

lucie1991
31. kvě 2022

Nějaký pidi duch tam je a nemusela jsem ani dlouho hledat. 🍀🙏🏻

jako_mala_holka
31. kvě 2022

Vidím v pohodě 🍀

chlapecektehu
31. kvě 2022

@pe90tra vidím

pe90tra
autor
31. kvě 2022

Děkuji a má někdo podobnou zkušenost že 3 dny před menstruaci takto slabounce a zdařilo se? Cítím že mám zvýšenou teplotu, na prsach nic a možná se mě dá že i častejsi močení se přidalo. Ale zdá se mě to hrozně brzo brát to jako příznak. ❤️

xnikax1
31. kvě 2022

@pe90tra Já měla takového ducha dokonce dva dny po meskani.

pe90tra
autor
31. kvě 2022

@xnikax1 moc děkuji za zkušenost budu doufat že bude sílit držete mě pěsti 🙏🌹

pe90tra
autor
1. čer 2022

Holky test z dnešního rána

pajasala
1. čer 2022

@pe90tra krásně pozitivní test. Gratuluji

pe90tra
autor
1. čer 2022

@pajasala jsem z toho nadšená budu testovat dále. Můžu se prosím zeptat za jak dlouho se pak mám objednat na gynekologii?

pajasala
1. čer 2022

@pe90tra nejdříve cca 7az 8 týden od poslední MS

nazka
1. čer 2022

@pe90tra gratuluji 🍀 testovat dal třeba není, pokud hcg je, tak to vyjde. Jsi těhotná 🙂 posledně sestřička na gyndě mi říkala, že nechápe, proč si někdo dělá víc jak 2 testy.
Jinak tam zavolej v době vynechání MS a domluv se s nimi, každý dr má jiný postup. Někdo objedná až na 8 tt. A někdo dříve a zkoumá třeba krev,atd.

tahejhula
1. čer 2022

@pe90tra lékaře jsem pokaždé kontaktovala, když menstruace meškala měsíc a tím jsem se vyhnula všem nesmyslům typu akce srdeční je, není, možná tohle, možná tamto. Po takové době bylo jasno.

zlaticko22
1. čer 2022

gratuluji, no krásně zesílil po 1dni, paráda😍

squezy
1. čer 2022

@pe90tra vidim

pe90tra
autor
3. čer 2022

Dneska jsem si dělala test jiné značky a sněhobílo vůbec to nechápu nevím co si mám myslet 😢

pajasala
3. čer 2022

@pe90tra to mě mrzí

pe90tra
autor
3. čer 2022

@pajasala právě jsem z toho strašně zmatená vůbec nechápu co se stalo 😢

pajasala
3. čer 2022

@pe90tra mohlo zahnizdit ale neudrželo se. Zítra ještě zkus mamatest

pe90tra
autor
3. čer 2022

@pajasala zkusím ještě sehnat mamatest a pak uvidím ale bojím se že to nevyšlo je to hrozný mít tak pozitivní test a pak zas najednou nic

pajasala
3. čer 2022

@pe90tra je to na prd. Lepší je mít ho negativní než tohle. Ale ještě to nevzdávej. Uvidíš ráno.

pe90tra
autor
3. čer 2022

@pajasala moc dekuju ono opravdu pomoze se aspoň takto svěřit než to držet v sobě ještě určitě zkusím a budu doufat kéž by to vyšlo pořád chodím častěji na záchod držte mě pěsti ať to vyjde ❤️🌹

pajasala
3. čer 2022

@pe90tra držím 🙂

zlaticko22
3. čer 2022

@pe90tra tak to taky nechápu, posledně byla už krásná čárka... jestli je to jiná značka, tak to může být taky ono, zkus zpět tu, kterou sis dělala...budu držet palečky...

jako_mala_holka
3. čer 2022

Držím palce 🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru