Vidíte tam něco? 🤷‍♀️

nikiss9
7. bře 2018

Ahoj holky, nevím jestli jsem už slepá,ale vidíte tam něco? Díky moc

lussinka88
7. bře 2018

Vidiiiim!!! ♥️

lussinka88
7. bře 2018

Na hornim je videt bez problemu

nikiss9
autor
7. bře 2018

Ale na dolním nic ze?

nikiss9
autor
7. bře 2018
nikiss9
autor
7. bře 2018

A ovulacni test pozitivní 🤷‍♀️😁

lobella
8. bře 2018

Vidim na tom prvnim... Kolik dpo si?

lussinka88
8. bře 2018

@nikiss9 tak vidis... na ovulacnich je to lip videt ;) na dolnim nic, ale muze to byt rjen fotkou

priefi
8. bře 2018

@nikiss9 no nevim, ten horni vypada tak nejak divne. Mozna to je fotem. Kdy ma dorazit ms?

nikiss9
autor
8. bře 2018

Mám cyklus tak 40-50 dnů 🙈A poslední ms jsem mela 1.2

priefi
8. bře 2018

Aha, tak jestli ten pozitivni test na ovu, neni spis info o ovulaci nez tehu. Co se tyce tech tehu testu, na spodnim nic, horni je nejaky divny, jako by tam byla vada, ale mozna to je fotakem a je tam ta druha carka.

majajaa
8. bře 2018

Ja tedy nevim ani na jednom nic

thalia
8. bře 2018

Já teda při slaboučké čárce na tt testu měla ovulační opravdu silně pozitivní, tady ta čárka není silnější než testovací, tj. pozitivní vlastně není. Jinak se obávám, že budeš muset počkat dva dny a udělat další test 🙂.

kachna001
8. bře 2018

ten první test bude nejspíš vadný, na druhém bohužel nic není....a ovu test pozitivní nemáš, aby ti ovu ukázal těhotenství, musel by být na 100% pozitivní....spíš bych to viděla na blížící se ovulaci 😉

nikiss9
autor
8. bře 2018

Včerejší a dnešní ovu test

kachna001
8. bře 2018

@nikiss9 no tak to budeš mít nejspíš během 24-48 hodin ovulaci 😉

nikiss9
autor
8. bře 2018

Poslední ms 1.2 a až teď ovulace Achjo 😁

nikiss9
autor
8. bře 2018

Dneska jsem delala zase tt a něco tam trochu vidím,fotka ale blba si myslím..🤦‍♀️

thalia
8. bře 2018

Jako dole něco vidím, ale testovat takhle brzo po sobě je vcelku zbytečné. Dej tomu fakt pár dní 🙂, ať má případné hcg čas se znásobit.

luckamarcu
8. bře 2018

@nikiss9 na prvním nejakej flek na druhým nic

lobella
8. bře 2018

Ja myslim, ze se spis blizi ovu, prikladam foto mych testu, srovnani OT a TT, kdyz jsem mela pozotivni OT, tak na TT uz byla jasna carka

terka555
8. bře 2018

Ja myslim ze to muze byt oboji ikdyz na tom dnesnim tt vidim uz carku..ja kdyz mela na konci cyklu silnou carku na ovu tak tehotensky test byl jen slabounky dusik a ted uz jsem ve 13tt🙂

nikiss9
autor
8. bře 2018

Tak asi spis si nedelam žádný naděje

dokument
8. bře 2018

nikde nic nevidim

lobella
8. bře 2018

@nikiss9 jestli jsi tehu, tak zopakuj test za 2-3 dny,mel by zesilit

lussinka88
8. bře 2018

@nikiss9 ja jsem to mela stejne. Na tehu testu slaboulinky duch a ovu hodne silny 🙂 a z toho ducha je ted 8mes holcicka

ja bych nerekla, ze je to ovu... pokud jsi mela ms 1.2. Tak to na ovu nevypada. Ono to hcg se sice znasobuje, ale kdyz je nizky tak ten skok je zezacatku spatne videt. Vydrz ty 2-3dny nebo koukej jestli sili ovu test ;)

lussinka88
8. bře 2018

@nikiss9 pokud chces jistotu tak si kup digitalni clearblue... ukaze ikdyz je na drmaxovi pidi duch 🙂 koukni na moje testy. Tam kde jsou hodnoty je videt kolik mi namerili v krvi 🙂

lussinka88
8. bře 2018
verpyt
9. bře 2018

Tak tyhle papírkové testy GS Mama mi vyšly negativní, o týden později jsem šla ke gynekologovi a oznámil mi, že jsem těhotná. Den po tom jsem si dělala ten Clear Blue a ten byl pozitivní 😉 ukázal týdny 1-2 a podle gynekologa to byl 3-4 týden 🙂

nikiss9
autor
9. bře 2018

Tak už 3 dny mám silný ovulacni test...

nikiss9
autor
9. bře 2018

a teh. test z dneska Rana zase skoro nic

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru