Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vidíte tam něco?

adelkaaa
24. únor 2018

MS ma prijit za 3-dni, uz jsem to nevydrzela...

lenickakl
24. únor 2018

Jo, ale ještě vydrž. Nemusí to nic znamenat

ireniq
24. únor 2018

Ja nic nevidim, ale je jednoznacne brzo na nejake zavery 😉

luciebx
24. únor 2018

Vidím. Jen ať sílí

majajaa
24. únor 2018

Fakt tam neco vidite? 😮 ja teda ne,ale ja jsem slepon

lenickakl
24. únor 2018

@majajaa já jsem na tohle tupec a nejsem žádnej lovec duchů, ale tady to vidím na první pohled.. na tom vrchním

priefi
24. únor 2018

@adelkaaa mas tam ducha, slabouckeho. Snad uz ms neprijde, ale nebud smutna kdyby prisla. Testujes prilis brzo, oplodnene vajicko teprve bojuje.

adelkaaa
autor
24. únor 2018

Ja Vam dekuji za podporu.... zkusim nebyt smutna, kdyby nahodou nic...

adelkaaa
autor
24. únor 2018

Nevim jestli to k tomu patri, ale trochu me boli bricho... tak se trochu obavam ze to nevyjde... jak ste to mely vy??? Dekuju za vase nazory

adelkaaa
autor
24. únor 2018

A jeste se chci zeptat jestli se to da nejak ovlivnit, aby mi to neodeslo s menstruaci, dekuji

feelin
24. únor 2018

Asi tam ta čárka je 😊 bolesti jakoby menstruační znamenají hnízdění vajíčka, což je dobre, ja to tak měla ty 2-3 dny před ms už dvakrát, tak držím pěsti 😉

adelkaaa
autor
24. únor 2018

@feelin dekuju, a mam se nejak hodne hlidat ? Sedet na zadku a nebo normalne fungovat ? Jaka je vase zkusenost ? Dekuji moc

priefi
24. únor 2018

@adelkaaa nejlepsi je,.neresit to a dat tomu volny prubeh, stejne nepoznas, zda tlaky v podbrisku jsou uhnizdovani,.nebo jde na radu ms.

adelkaaa
autor
25. únor 2018

To je z dnesniho odpoledne, ( rano na testu nemam skoro nic), jenze me boli podbrisek a spinim,presne jako pred MS, ta by mela prijit Utery/ streda, tak sem z toho cela zmatena...

nat
25. únor 2018

@adelkaaa vidim tam lepsi carku jak na.predchozich testech 😉testuhte az ve stredu nebo ctvrtek a bude tam lepsi carka 😉

adelkaaa
autor
25. únor 2018

@nat a nebo to dostanu 🙂, a co myslite ty bolesti podbrisku a to spineni ?

lenickakl
25. únor 2018

My nemáme věšteckou kouli. Nezbývá ti nic jinýho než vydržet

nat
25. únor 2018

@adelkaaa
@adelkaaa Opravdu to chce vydrzet do terminu ms 😉 spineni muze mit jakykoliv duvod a bolest jsem mela take a byla jsem tehu 😉

priefi
25. únor 2018

@adelkaaa ale podle dnesniho testu to vypada nadejne (pokud to je stejny test - znacka jako minule)

ishumisz
25. únor 2018

Od prvniho porodu jsem nemela s ms zadne bolesti, takze jsem zjistila, ze menstruuju az na zachode 😀 A ted, kdyz jsem mela ty klasicke ms priznaky, tak bylo jasny o co jde. 😀 Takze muze to znamenat i tehotenstvi.

verusky
25. únor 2018

@adelkaaa dnesni test opravdu nadejny 🙂 ja u tretiho spinila, davala jsem vypoved v praci a stehovala se za pritelem, tak jsem myslela, ze i stresem, ale ms se nakonec nerozbehla, tak jsem za tri dny spineni testla a dve carky 🙂

adelkaaa
autor
25. únor 2018

Pridavam jeste jednu fotku pro porovnani

verusky
25. únor 2018

psala jsem vys pred chvili, je to opravdu carka 🙂 ted jen, aby se mimi udrzelo 🙂 setri se.

luciebx
25. únor 2018

@adelkaaa určitě je čárka silnější. Já měla vždy silnější odpoledne než ráno

feelin
26. únor 2018

@adelkaaa hodně hlídat? tak asi nějak normálně 🙂 mě to pobolívalo, tak jsem prostě akorát nelítala jak splašená 🙂

keksikpepsik
26. únor 2018

Vidím čárečku a přeji aŤ se zadaří 🙂

sangina
26. únor 2018

koukám na čárky..dvě..tak držím pěsti at vše dobře dopadne🙂

adelkaaa
autor
28. únor 2018

Vsem dekuji za vase nazory a podporu, bohuzel i pres silici carku a. Pozitivni hcg jsem dostala mesicky... tak treba priste, mela bych jist kyselinu listovou jeste pred otehotnenim ? Dekuji

vevercicka
28. únor 2018

Vidite něco u me? Vcera vecer 11 DPO. Ja si tak nějak říkám, ze je divne, ze by se to povedlo napoprve 😁

vevercicka
28. únor 2018

Jinak adelko, preji at to vyjde priste. Je to riziko brzkeho testovani. I ja s tim raději nějak pocitam 😉😶

duhovakony
28. únor 2018

@adelkaaa ja teda nic nevidim.test sem si tenkrat delala poprve asi tyden po meskani menstruace a byl to viditelny silny prouzek..

Sem začni psát odpověď...

Odešli