• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vidíte to taky? Jsem těhotná?

29. března 2016 
Ahoj holky, vidíte tam něco? Furt tady pročítám diskuze, koukám na fotky duchů, nikdy se mi nezdálo, že bych na testu něco viděla, až teď, po roce snažení, že by se podařilo?
19. bře v 19:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Při velkem zkoumani tam cosi je. Byl test focen v limitu?
19. bře v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@dddkkk opravdu při hodně natáčení monitoru.. zkus zítra :slight_smile: držím palec!!
19. bře v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj v limitu ... a hlavně je to přesně takový ten duch z toho, že nemůžu vydržet a zbytečně dopředu dělám test.. Dostat to mám až 25.3. tak se modlím. Zkusím další až za pár dní... přišlo mi to nemožné aby tam něco bylo a tak jsem si říkala, že už mi možná hrabe a že to sem dám a uvidím :slight_smile: nešlo to skoro vůbec vyfotit...
19. bře v 19:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Na testu nevidim nic..... :sweat_smile: ...A ciste teoreticky, pokud to máš dostat až 25teho, tak ani nic videt bý t "nemuže"..porad máš do další menstruace týden..
19. bře ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
19. bře ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@evulinkab ale může, já měla pozitivní test vždy 25 DC a cyklus 32 dni. Já tam dusika vidím
19. bře ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@evulinkab To je právě to,ze mě zarazilo co tam vidím. Zase podle ovu testu jsem měla mít ovulaci před 13. Dny, tj. Skoro hned po MS. Je to na houno, každý měsíc mi to vychází jinak +-5dni... Uvidíme :slight_smile:
19. bře ve 20:33  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@mercedesse Ono záleží hlavne na pravidelnosti cyklu...Pokud mela zakladatelka ovulaci driv(tudiš i MS by mela prijit driv, tak potom tam už neco být videt muže, protože treba v tuto dobu by mela MS prijit(pokud byla ovulka driv)..Nicmene jak sem napsala, já tam vidim snehobílo, pockala bych do terminu MS.
19. bře ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem testovala až dnes a toto se objevilo 10min. po limitu asi tak... tak nevím, ale furt doufám :slight_smile:
24. bře v 19:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dddkkk já myslím, že se můžete tiše radovat .-)
24. bře v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dddkkk něco vidím a to duchy většinou nevídím, držím palce ať sílí :slight_smile:)
24. bře v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dddkkk je tam, držím palce :slight_smile:
24. bře v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Děkuju Vám :slight_smile: ... doufám, že ta potvora zítra nedorazí :slight_smile: a potom taky ne... dám pak vědět...
24. bře v 19:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Tak asi nic ... Dělala jsem si dnes další, protože MS nikde a nic, sněhobílo... Takže se zdá, že ten na fotce výše je falešňák...
26. bře v 08:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dddkkk tak nejdriv dusik, ms nikde a ten snehobilo? to je divny :unamused:
26. bře v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@evcann Přesně tak... také mi to přijde divné, ale je to tak...
26. bře v 08:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dddkkk A to ten dušík nahoře, na tom testu zůstal, sice jako tenká čárka, ale růžová a zřetelná...
26. bře v 08:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dddkkk mne taky jeden mesic zacaly vychazet slabe pozitivni testy, zpozdeni uz tyden, behem toho zpozdeni kazdy den test silil.. a pak sem to po tydnu dostala a druhy den uz na testu snehobilo.. zrejme se to neudrzelo.. ale dalsi mesic se zadarilo a uz sem v pulce tehotenstvi.. takze neztracej nadeji kdyby to ted nevyslo :wink:
26. bře v 08:51  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
@leexi To neztrácím :slight_smile: .. jen jsem si dělala naději, protože to byl první měsíc, kdy se mi na tom testu vůůbec něco objevilo :slight_smile: Každopádně Tobě gratuluji!!! a snad Tě budu brzy následovat :slight_smile:
26. bře v 08:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak pouze pro zachování informace holkám co to tu budou pročítat, hlásím mrcha dnes ráno dorazila ... Inu jede se dál :slight_smile:
29. bře v 06:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dddkkk tak hlavne neves hlavu, trosku se snaz rozptylit a uvidis, ze to tentokrat vyjde ani to nebudes cekat ;)
29. bře ve 12:05  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek