• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vychází mi slabě pozitivní testy a nejsem těhotná

14. listopadu 2009 
autor
nikitko, no já uz tem testum BEST neverim sice ukazuji taky slabouu cárku ale to mi delali i minuly mesic a nic.. ale min.mesic mi UNIMARK neukázal vubec nic ani po nekolika hodinach (neez jsem ho vyhodila do kose)tak doufám...

dekuji a tehu bacily chytám.. radsi vic nez mín :grinning: :grinning:
5. dub 2007 v 10:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georginko tak jak ti je??? Doufám,že na nás taky něco alespoň trochu plivneš -myslím těhu bacila :grinning: :slight_smile: :grinning:
5. dub 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj dastynko:: no co ti budu vykládat.. prsa mi nejak stezkla :astonished: je mi blbe a na testiku to v limitu ukazuje // tak nevim.. jeste cekám..
5. dub 2007 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dasty nezapomněla jsem na tebe s těhubacilama? Když tak druhá dávka neuškodí! :grinning: Pčíííííííííííííííííííííík. A tajnej recept pro dasty i georginku - nechejte si pohladit bříško od svých chlapečků - ať přivoláte miminko - u nás to vypadá, že to zabralo :wink:
6. dub 2007 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
no to je supeeeeeeeeeér jako ze si to nrekla drive.. ukázalla se // cárka :dizzy_face: az se malej vzbudí tak mu to nvrhnu.. no uvidíme.. fakt super!!!
6. dub 2007 ve 12:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georginko ale jenom jednou !!!Kdyby to zabralo, ať tam nemáte víc než 2 :grinning:
6. dub 2007 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjo rozkaz šéfe.. zapracujemem na tom.. :grinning: :grinning: vis jak se to ríká hladí, hladí az vyroste malá..
6. dub 2007 v 18:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky -no teda tak oběma velký gratulace ještě pšikejte ještě ješťě.Teda tak abych snad hned hupla na taťku když vás vidím :grinning: .Holky holt vy toho čápa ptáka umíte lákat :grinning: Byla jsem teď dva dny v práci a večer je tam chlap,teď jsme hledali 2hodiny sklíčko po bytě od brejliček -hrůza.Holky krásný velikonoce,pěknou šukajdu jak se říká a po Velikonocích čekám,že napíšete ,že čárky na těhu testu jsou silné .Holky moc moc vám to přeju páčekpaaaaaaaaaaaaaaa
6. dub 2007 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak co jste těhule vy mě napínáte????doufám,že na mě něco taky zbyde :slight_smile: :slight_smile: a koukejte se rozdělit a poslat těhu bacílek dál :slight_smile:
10. dub 2007 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dasty nejspis te zklamu ale uz to vypada ze to nevyslo.. dostala jsem to!! tak jsem zase zpátky na zemi a sílím partu netehotných.. ale cekajicich.. :grinning: :grinning: kurna to by v tom byl cert ze bychom toho ptáka nezlákaly :angry: uz zase nemám toho sveho ptáka u sebe ale to neva stejne mám doma jinou "návstěvu" to by z toho vábení nic nebylo.. je zase ne min tyden v práze.. no nic kdo si pocká ten se docká..
rozacku a co ty?? 100%tehulko :dizzy_face: jak pak je??
11. dub 2007 ve 22:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georginko, jak to, co se stalo. :pensive:
Já snad v pohodě, až mám strach jít na gyndu nebo pro nový těhutest, aby v tom bříšku něco bylo. Tolik si věřím, že jsem fakt těhule.
Chtěla bych jít na gyndu až v 8. týdnu jako s Filípkem. Tak budu tobě i dasty držet pěstíky tento měsíc. :wink: Neboj, určitě to vyjde, to jaro je vidět všude :grinning:
12. dub 2007 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
georginko tak to mě je líto,já to měla jeden měsíc taky i slabý test,ale mimi se neudrželo alespoň tak mě to vysvětlila doktorka.Neboj příště nám to výjde :slight_smile: :slight_smile: To já ani ptáka nemusím lákat teda myslím toho svýho,ale jde o to zda já snesu vejce :grinning: :grinning:
georginko:když se bojíš pro těhu test nechoď a vyčkej,já šla s Pá´tou až v10týdnu,ale myslela jsem si,že jsem tak 6tt docela to byl šok :wink: .Držím pěstičky. :slight_smile: Moc děkuju za ty pěstičky teď jsem v půlce cyklu tak to zkoušíme a buď na konec zasejem nebo ne :grinning: :grinning: :grinning: Holky to jaro dělá divy tak snad i s náma :grinning: :slight_smile:
12. dub 2007 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty nebojte, určitě to vyjde tobě i georgince a ostatním snažilkám. Pak si tu budeme příští měsíc vykládat, jak začínáme tloustnout - já budu mít náskok :grinning: Takže pěkný den, musím uvařit svým hladovým krkům - mám doma manžela - má studijní volno, tak je to trochu náročnější. Přijdu zase juknout :wink: :slight_smile:
12. dub 2007 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozačku to víš,že se tu pak sejdeme při bolestech.Já teď plánuju s kámoškou dovču do Chorvatska a s malýma na září tak uvidím-buď budu těhule a nikam nebo ne a pojedeme. :slight_smile: My máme zítra oslavu číslo 2,Pá´tových narozenin jsem uhoněná .Jdu si dát sprchu ,kafe a večer jdeme s kamarádama na kafčo-už se těším.Papapa a kdy jdeš na kontrolu s hráškem???
13. dub 2007 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Překrásný jarní sluníčkovatý den přeji všem děvčatům v diskuzi. :slight_smile: My visadili HA v lednu t.r. a nechali to "náhodě". Musím se ale přiznat, že už začínám být malinko netrpělivá a nejraději bych té náhodě začala pomáhat. :grinning: Koncem dubna nás teprve čeká svatba, není kam spěchat... ale i tak se k Vám snažilkám přidávám. :wink:
14. dub 2007 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dukie vítej mezi snažilkami - však se přijď podívat do 45.týdne - je to tam super, snažilek ubývá a přibývá těhulek, tak ať se doplní řady.
Dasty ještě si říkám, že vydržím příští týden - to by měl být podle mých výpočtů 7. a pak tam půjdu v 8.jak tenkrát s Filípkem. Moje dr. nemá UZ, tak mě na něj dřív jak v 13.týdnu - pokud bude vše OK nepošle. Takže mě čeká jen brrrrrrrr prohlídka a fajn průkazka - doufám.
Jinak se mi stále zvětšují prsa :angry: a začíná občas fest plavat žaludek, podbřišek už cítím jen občas, tak doufám, že tam kulihrášek pořád je. :pensive: :dizzy_face:
A co ty a georginka? Už zase bude ovulace? Budu na vás myslet a těšit se na odpověď :wink: :slight_smile: a zprávičku o // :grinning:
14. dub 2007 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dukie moc vítam mezi snažilky :slight_smile: Jestli se snažíte od ledna tak je to kraťoučká doba :wink: ,alespoň si tu svatbu klidně užiješ :dizzy_face:
Rozačku:tak to moc velký gratulace alespoň bude mít Filípek brzy sourozence.Zrovna jsme koupili malýmu panenku chou-chou mluvící je posedlý po bratříčkovi a dali jsme mu jméno Filípek/chtěli by jsme pokud budeme mít druhé mimi pojmenovat Filípkem/Neboj kulihrášek je tam pěkně schovaný v bezpečí.Tak až půjdeš napiš a dej vědět :slight_smile: Georginka nevím .-dlouho tu nebyla.Já budu mít po víkendu po ovulaci ,pak od pátku 5dnů utroš a očekávat zda mrška příjde.Ale tenhle měsíc jsme to se snaženíčkem flákali,tak spíš počítám,že mrcha přijde.Zatím papapa těhulko,musím jít žehlit a vařit papa
14. dub 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty jasně že dám vědět, jestli to vyjde, tak to oslavíme. Však se svým otálením s návštěvou mudr. se ke mě určitě brzo připojíte -když píšeš, že budeš mít po ovulaci a oslavíme to společně - minimálně ještě s georginkou :grinning: :wink: Budu na vás myslet a budeme držet všech 8 konečetin - které snad máme :wink: :slight_smile:
14. dub 2007 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holkýýýý moc se omlouvám ze jsem tady flouho nebyla.. mel jsem celkem forfy..skola atak.. vsak to znáte a to jaro no to se cloveku nechce mc pect u pocítace.. :grinning:

no nic k veci.. mrcxha dosla takze nevim co se delo nebo ne naposledy tusim 9.jsem si delala test a byla tam slabounká.. ale 11 prisla ms.. tak mám dost.. no bud jsem mela v sobe nejake hcg nebo to byl nejaký ulet.. já nevim.. ale to me poucilo jako ostatne vzdycky ze wse mám testovat az pred ms.. setri to penize a nervy. :angry: .. jo jinak jsem si alespon udelala radost a mám nove nehtiky.. pak je supnu do alba..
rozacku: neboj urcit to výjde.. musi to byt stresy, kdyz nevis jak to s mimi vypda a nemás moznost mit jinou dr.. která má utz? ale i tak to musi vyjit a //jsou tam? to uz museji byt tlustice jako blázen.. a uz te prepadaji myslenky jak to vsechno zvládnes i s fildou?? :wink:
dastynko a o ty devucho?? asi nic?? nebo snad jo :astonished: :wink: já uz to fakt neresim.. beru to jako co se má stát stane se.. a v ten pravy cs.. maly je tedka uplne zlaticko, je hodnoucky, vykládá, a je bez plínky a dudliku.. mám z nej obr radost.. to mi vsechno vynahradi.
jo a nová snaži vítej...
14. dub 2007 ve 21:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozačku uvidíme-já už se alwespoň 3 měsíce neměřím/bylo to pro mě stresující/ tak uvidíme.Buď se připojím nebo se budu čachtat v moři :slight_smile: :slight_smile: Ale mám jít pokud do května neotěhotním k mudr a dostanu další prášky :unamused: Ale těch 8 končetin mě pobavilo,hned po ránu.Drž se těhulko :slight_smile:
georginko:já to měla jeden měsíc jako ty a doktorka mě říkala,že se nemám testovat dřív než týden po meškání/protože se kolikrát mimi neudrží aniž by o tom člověk věděl-příjde menstruace a je to pak i pro tebe stresující/Já teprve georginko to mám dostat někdy 29,tak ještě nevím,ale ani s tím moc nepočítám,že bych byla.Tenhle měsíc snaženíčko jsem pěkně flákala,už na to těhotenství nejśem tak upnutá a je to lepší.To je dobře ,že máš s Ondráška radost,u nás je to podobný,kreslíme,děláme výlety,chodíme za kamarády a už se nemůže Patriček dočkat školky.Holky nebojte příjde to když to nebudeme moc čekat.Zatím papapapa mějte se a hezkou neděli :slight_smile:
15. dub 2007 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj dastynko.. no jáí uz tomu pomalu prestávám verit a tak nejak se snazim hodit do klidu.. potrebuji se necim zamestnat hlavu.. myslim ze běhání o uřadech kvuli vyrizování stavebního povoleni mi ty myslenky 100% vymaže.. to bude des bes! mám z toho hruzu nevim kde mám zacit.. je toho hodne.. :confounded:

no budu ti drzet pesticky.. na ruhou stranu si riká ze me v tom stresovém období snad ani to mimi nepotká a tím možná lip.. az se to pak vsechn uklidní tak budu radsi..
15. dub 2007 v 08:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebojte holky, určitě se k vašík klučíkům kamarád určitě brzo přibude.
Dasty mě zase moc pobavila ta panenka s jménem Filípek :grinning: U nás je přeautíčkováno, tak by se tu panenka hodila taky :unamused:
Georginko běhání po úřadech určitě odpoutá myšlenky a mimi tu bude hned, nejlíp začít uprostřed - popořádku začíná každý :grinning:
Taky přejeme krásnou neděli - mě přijde mamka, manžílek se učí - půjdeme do Zoo - zase - mamka po tom touží, že už tam nebyla 100 let - tak hurá do brněnských zoo kopců :wink:
Přejeme krásnou neděli, užijte si manžílků i svých andílků a zase na koukanou :wink:
15. dub 2007 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to bude asi nejlepsi, hned ze startu muzu ty uredníčky pořádne nasra... :grinning: .. taqk nakoukanou mamko :grinning:
15. dub 2007 v 08:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georginko: Svatební povolení je malina. Nejlíp je buď tam oba zajít a vyřídit to najednou (musíte sebou mít rodný listy) nebo si vyzvednout předem formulář "žádost o sňatek" a doma to v klidu vyplnit, vzít rodný listy obou a zanést to tam. :slight_smile: Teda aspoň tak jsme to řešili my - ovšem jak je to u církevního sňatku, to nemám tušení. Jo... a je dobrý v té době už vědět, kdo Vám půjde za svědky. :wink: Pisá se to do té žádosti i s jejich rodnými česílky. A to je všecko. Přidělí Vám termín (resp. si ho po dohodě s paní úřednicí vyberete - u nás v Brně se "zamlouvá" termín asi 3 měsíce dopředu...), a tím máš to základní za sebou. Pak už "jen" příprava svatby jako takové... :grinning:
15. dub 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dukie georginka ti určitě poděkuje, ale její manžel ne :grinning: Píše stavební a ne svatební. :wink:
15. dub 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozačku: :grinning: Aháááá... tak to bude chtít asi hodně moc nervů, to teda jo. :confused:
georginko: Omlouvám se za zcela zcestnou radu :sweat_smile: , držím pěstičky, abys na úřadě narazila na nějakou hodnou, milou, sdílnou a především vstřícnou duši. :slight_smile: A kdybys narazila na pravý opak, nenechej se rozházet. :sunglasses:
15. dub 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně georginko, rozházej akorát ty úředníčky :grinning:
Jinak u nás v zoo dnes bylo tolik lidí, že to připomínalo májový průvod - a těch kočárků. Jsem úplně utahaná, malej mi usnul, umyju se a asi ho budu následovat.........
Doufám, že Patriček a Ondrášek byli taky hodní a maminkám zbyla nějaká energie navečer :wink: :slight_smile:
Dukie ty jsi úplný expert na vyřizování svatebního povolení. Za chvíli bude georginka expert na stavební :sunglasses:
15. dub 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co říkáte na testy Mamatest?Dělala jsem si dneska testík a po 10 minutách se tam objevila velmi slabá čárka.( fakt ji tam vidím )Když jsem se testovala minulý měsíc s Bestem 2 tak mi čárka slabá vyšla pokaždé.Myslíte,že je to zase jenom klam?Zkusím počkat do středy a doufám,že bude silnější.
16. dub 2007 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mufy teď jsem na tebe myslela. U mamatestu bych tomu věřila. Taky mi vyšla pozitivní až na mamatestu - i s Filípkem. Moc držíme pěsti, ale myslím, že to vypadá dost nadějně. Pokud je tam slabá a znamená pozitivitu, bude den ode dne sílit :wink: :dizzy_face: Hodně štěstí :slight_smile:
16. dub 2007 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mufy a co teplotka ? - vlož nám grafík :dizzy_face:
16. dub 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek