• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výsledek testu se denně mění, kolísající hladina hCG?

17. června 2012 
Ahoj holky, v pondělí jsem si dělala test večer a po limitu na mě vykoukl duch, poté ve středu a test sněhobílý, poté ve čtvrtek a na testu skoro dálnice, ovšem opět po limitu (rano jsem dělalal test a když jsem se vrátila z práce tak tam byly //, ráno nic.) a dneska jsem dělala test a uplně sněhobílý.. jsem z toho magor. Máte někdo podobnou zkušenost?

ty // byl test Dr. Max comfort, zbytek mammatest 10..

Prosím poradte, už jsem se radovala nad prdolkou ale myslím že je něco špatně...

Děkuju...
16. čer 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana
Ahoj, zkus nám sem hodit foto, když to půjde .....
Je to ale divné tedy ..
testuj každopádně další dny, případně se objednej k lékaři ..
16. čer 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana byt tebou dojdz si na krev. Pokud ti odmitne nabrat krev dr, bez jako samoplatce. To je nejistejsǐ. Nez naky testy. Drzim palce
16. čer 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, k lékaři jdu 22/6/2012, jeste jsem zapomněla že jsem před měsícem chytla v Egyptě Faraona a dostala jsem tam nějaká jejich antibiotika... může to mít vliv?

Fotka zde...Ale ty čárky jsou v realitě jeste silnější...
16. čer 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana
Testujte dál a uvidíte, podle mě je to na dobré cestě.
Pokud rozdíl neuvidíte, zajděte si na krev a k tomu lékaři a budete mít jasno.
držím palečky, aby to bylo ukázkové těhotenství :dizzy_face:
16. čer 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak včera test negativní a dneska duch.. Můžete mi to někdo vysvětlit? :((
17. čer 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana používej pouze jeden typ testu, ne různé. A taky záleží jak moc máš moč zředěnou, proto bych řekla, že ti to tak kolísá. Zkus vydržet aspoň 3-4 hodiny nepít a pak uvidíš, ideální je samozřemě první moč po probuzení. Jinak je jak už tu holky psaly nejlepší zajít na krev, z té to bude naprosto jasné.
17. čer 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kalipso: všechny testy kromě prvního jsou z první ranní moči. Na krev jdu v pátek, ale rada bych měla jasno do té doby.. :(
17. čer 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana tak to nevím, možná ty různý značky testů dělají svoje, že mají různé množství barviva? Kolik dní jsi po ovulaci?
17. čer 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kalipso po ovulaci nevím, ale jinak cca 36DC.. Normálně mám kolem 30...

Značky jsou míchané, duchové na Dr. Max comfort, Mamatest 10 vždy negativní.. Nemas zkušenost s nějakým jiným?

a všechny jsou do proudu, nemužou být lepší ty namáčecí?
17. čer 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana já jsem používala jen ty namáčecí, s jinými zkušenost nemám, tak neumím posoudit. Já bych asi zkusila koupit mamatesty 10 namáčecí a zkusila testnout za 2/3 dny. Víc bohužel asi fakt poví až doktor :unamused:
17. čer 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kalipso Ale i přesto děkuju :slight_smile: Zkuším ve středu ty namáčecí pokud MS nedorazí..
17. čer 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek