Vyšší hCG po potratu, máte rady, zkušenosti?

maliunka
3. říj 2015

Zdravím, mám takovýto problém. 15.8. jsem měla poslední MS. Po třídenním zpoždění jsem si dělala test a byl pozitivní. Objednala jsem se k dr. ale začala jsem mírně krvácet. Dr. mě prohlédla a řekla, že zatím nic nevidí, ale že by to mohl být začínající potrat. Nabrali mi krev a řekla, že mám přijít po víkendu na další ko. To byl minulý víkend a já začala krvácet v neděli v noci už silně. V pondělí na ko dr. řekla, že jsem asi potratila, sliznice byla již nízko a v děloze nic neviděla. Nabrali mi znova krev a ve čtvrtek mi volala sestra domů, že hcg je vyšší, že těhu asi pokračuje. Není mi nic jasné, to by přece musela dr. vidět něco v děloze, když těhu odpovídá již 7 tt nemyslite? Budu vděčná za vaše rady a zkušenosti.

jullli
4. říj 2015

V tomhle nejsem nějak zkušená, ale co by to nešlo, mohla jsi mít posunutou ovulaci tím pádem vše bylo později a teď se bude jen čekat jestli se tečka objeví... Držím palce 🙂

danca_
4. říj 2015

Ahoj,zazila jsem neco podobneho.vynechani ms v pondeli,v utery pozitivni test,ve ctvrtek jsem sla k dr a rano zacala hodne krvacet.dr udelal utz s tim,ze je to probihajici potrat (vysoka sliznice,ale jinak uz nic) a at príjdu v nedeli na kontrolu jestli se nemuze jednat o mimodelozni).podle ms mi vychazel 6tt,udelal mi hcg a bylo 122,pry to uz klesa.brecela jsdm jak zelva.od te doby jen spineni.v nedeli kontrola a byla tam jima dr a na utz videla malou tecku s tim,ze to muze byt mimi,ale neni to jisty.takzd nadeje.v utery kontqola u meho dr,kdy mi rekl,ze uz tam neni nic a ze si telo poradilo.plac,plac.odpoledne vysledek hcg a ejhle ono 1000.pry tam tedy mozna vazne neco je a kontrola za tyden.nevydrzela jsem s nervama a za 2dny sla k jine dr a mimi bylo tam!jen o 2tydny mladsi nez podle ms(tyden udelal dlouhy cyklus a tyden asi posunuta ovu).takze jsem jen dosla brzy🙂 nadeji stale mas.a pokud to nedopadne,bud rada,ze to skoncilo tak brzy a samo.Drzim palce🙂

maliunka
autor
6. říj 2015

Tak jsem dnes byla na další ko, dr. v děloze nic nenašel ani nikde kolem, vejcovody taky čisté a hcg stále stoupá. Teď bylo 970. Nárust pomalý, ale je tam. Vzali mi opět krev a kdyby se cokoli zhoršilo mám šupajdit do nemocnice. Stále lehce krvácím. Jsem asi přírodní úkaz. Nechápu to, pokud je to mi modeložní tak kde je?? :(

danca_
6. říj 2015

@maliunka když jsem měla hcg 1000 tak stále v děloze nebylo nic vidět...prý to bývá až od 1000 takže to bylo na hraně...a za dva dny tam byla tečka...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru