Vyšší hCG po potratu, máte rady, zkušenosti?

maliunka
3. říj 2015
Zdravím, mám takovýto problém. 15.8. jsem měla poslední MS. Po třídenním zpoždění jsem si dělala test a byl pozitivní. Objednala jsem se k dr. ale začala jsem mírně krvácet. Dr. mě prohlédla a řekla, že zatím nic nevidí, ale že by to mohl být začínající potrat. Nabrali mi krev a řekla, že mám přijít po víkendu na další ko. To byl minulý víkend a já začala krvácet v neděli v noci už silně. V pondělí na ko dr. řekla, že jsem asi potratila, sliznice byla již nízko a v děloze nic neviděla. Nabrali mi znova krev a ve čtvrtek mi volala sestra domů, že hcg je vyšší, že těhu asi pokračuje. Není mi nic jasné, to by přece musela dr. vidět něco v děloze, když těhu odpovídá již 7 tt nemyslite? Budu vděčná za vaše rady a zkušenosti.
jullli
4. říj 2015
V tomhle nejsem nějak zkušená, ale co by to nešlo, mohla jsi mít posunutou ovulaci tím pádem vše bylo později a teď se bude jen čekat jestli se tečka objeví... Držím palce 🙂
danca_
4. říj 2015
Ahoj,zazila jsem neco podobneho.vynechani ms v pondeli,v utery pozitivni test,ve ctvrtek jsem sla k dr a rano zacala hodne krvacet.dr udelal utz s tim,ze je to probihajici potrat (vysoka sliznice,ale jinak uz nic) a at príjdu v nedeli na kontrolu jestli se nemuze jednat o mimodelozni).podle ms mi vychazel 6tt,udelal mi hcg a bylo 122,pry to uz klesa.brecela jsdm jak zelva.od te doby jen spineni.v nedeli kontrola a byla tam jima dr a na utz videla malou tecku s tim,ze to muze byt mimi,ale neni to jisty.takzd nadeje.v utery kontqola u meho dr,kdy mi rekl,ze uz tam neni nic a ze si telo poradilo.plac,plac.odpoledne vysledek hcg a ejhle ono 1000.pry tam tedy mozna vazne neco je a kontrola za tyden.nevydrzela jsem s nervama a za 2dny sla k jine dr a mimi bylo tam!jen o 2tydny mladsi nez podle ms(tyden udelal dlouhy cyklus a tyden asi posunuta ovu).takze jsem jen dosla brzy🙂 nadeji stale mas.a pokud to nedopadne,bud rada,ze to skoncilo tak brzy a samo.Drzim palce🙂
maliunka
autor
6. říj 2015
Tak jsem dnes byla na další ko, dr. v děloze nic nenašel ani nikde kolem, vejcovody taky čisté a hcg stále stoupá. Teď bylo 970. Nárust pomalý, ale je tam. Vzali mi opět krev a kdyby se cokoli zhoršilo mám šupajdit do nemocnice. Stále lehce krvácím. Jsem asi přírodní úkaz. Nechápu to, pokud je to mi modeložní tak kde je?? 😞
danca_
6. říj 2015
@maliunka když jsem měla hcg 1000 tak stále v děloze nebylo nic vidět...prý to bývá až od 1000 takže to bylo na hraně...a za dva dny tam byla tečka...

Sem začni psát odpověď...

Odešli