Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Začátek těhotenství. Máte s tímto zkušenost?

MiminkoDěložní čípekPřirozené plánování rodičovstvíAntikoncepcePříznaky těhotenstvíTěhotenský testGynekologieČasté močení v těhotenstvíTěhotenství5. týden těhotenstvíPotratUltrazvukové vyšetření v těhotenstvíDělohaVyšetřeníBolestBolest hlavyBolest prsouBolest v podbřiškuAntibiotikaPohotovostZdraví a nemociPálení žáhy
pliczkova
31. pro 2019

zdravim
potrebovala bych radu 🙂 v listopadu jsem dobrala posledni platicko anti Lunafen a 26.11 jsem mela normalne mesicky a 24.12 jsem si delala TT a byl pozitivni, mela jsem radost.. ale co predchazelo pred tim... 2.12 jsem byla u dr silene me bolel spodek.. po vystreni mi byl zjištění zanet delohy a nasazeny atb Deoxymykoin,jeste mi dr zjistil polypy na cipku ktere mi odstranil.. ATB jsem brala cca tyden,po zjisteni jake to je svinstvo.. a chteli jsme miminko.. mam dve deti uz dva kluky.. vcera jsem jela na pohotovost bolest v pravem boku, jakoby pichani a bolest v podbrisku.. po vystreni mi dr rekl ze tam je asi zacinajici tehotenstvi nameril neco jako 4mm a poznamka hrozici potrat.. a jsem 4+6..nikdy jsem se stim nesetkala a jsem docela z toho vyplasena. kdyz jsem cekala kluky ani jsem nevedela, ze jsem tehu.. prsa boli, zaha me pali po kazdem jidle, jsem porad unaven, chodim porad curat a boli me kazdou chvilku hlava.. příští tyden zajdu na gyndu az tam bude mudr.. mate nekdo zkusenosti? kamaradka me strasi ze na to kolik jsem tak by tam melo byt videt uz vic..

kiki1912
31. pro 2019

@pliczkova tohle sem měla když sem byla zhruba nějaký 4 týden plus mínus 2-3 dny viz fotka a v 6tt už bylo srdíčko. Pokud je to v děloze tak je to v pořádku. Jinak pokud si myslí že je to začínající potrat tak Ti měl nasadit utrogestan na udržení těhotenství a klidový režim.

pliczkova
autor
31. pro 2019

@kiki1912 nedal mi nic.. rikal at nedelam nic tezkeho a odpocivam. a at si dojdu ke svemu gynekologovi.. nerikal jinak nic.. ale zarazi me ze me boli porad v podbrisku a picha na pravem boku..

vendelinka08
31. pro 2019

@pliczkova myslim..ze je to v poradku a ta poznamka byla zcela zbytecna...potrat hrozi kazde tehotne...proste pokud bude neco spatne tak tomu stejne nezabranime. Bolest v podbrisku a pichani je normalni..mela jsem to u kazdeho tehotebstvi. Takze bych se zbytecne nestresovala a uzivala si tehu v ramci moznosti.

pliczkova
autor
31. pro 2019

@vendelinka08 juuu to jsem potřebovala slyšet.. ze toe normální 😊 ja si pripadam jako bych cekala prvni🙊🙊 asi cim clovek je starsi tak to proziva jinak 😅😅

hezz17
31. pro 2019

@pliczkova a atb jsi dobrala?

@kiki1912 ty jsi lékař? Utrogestan se nedává každému na potkání jen tak.

pliczkova
autor
31. pro 2019

@hezz17 nene brala jsem je týden

hezz17
31. pro 2019

@pliczkova hm, tak pak se ale ničemu nediv. Do dělohy se zánětem se snažit otěhotnět. To je opravdu skvělý nápad.

pliczkova
autor
31. pro 2019

@hezz17 mudr mi rekl, ze muzem normálně. nic mi nezakazal.. kdyby mi to zakazal tak do toho nejdu..

hezz17
31. pro 2019

@pliczkova asi ho nenapadlo, že přestane brát atb v pulce

kiki1912
31. pro 2019

@hezz17 dává se ale na udržení těhu

vendelinka08
31. pro 2019

@pliczkova na zacatku tehotenstvi je to takova loterie...nikdo nezaruci ze bude vse ok. Take jsem 3 tehu prozivala nejhur..ale v tom smyslu..ze jsem se bala ze bude neco spatne. U prvnich dvou me nic takoveho ani nenapadlo. Ja jsem otehotnela kdyz jsem mela nejakou kvasinku v lete a brala globule...nepocitala jsem s tim ze mam opozdenou ovulaci...a bolest v podbrisku jsem pricitala prave tem problemum. Tak uvidis jak to dal bude. Tohle neni v nasi moci.

hezz17
31. pro 2019

@kiki1912 Jo, ale individuálně. A ne na potkání všem.

pliczkova
autor
31. pro 2019

@vendelinka08 co se ma stat se stane.. uvidim mno.. příští tyden jdu na gyndu tak se uvidi 😊
mame to obe stejne, asi se bojime vic.. tak ja rodila pred 12 roky tak jsem z toho takova vyjukaná.. neznam takove stavy 🙊🙊

vendelinka08
31. pro 2019

@pliczkova ja prave take..pred 11lety pak pred 8lety a naposledy pred 9m. Porod nejlepsi ale tehu nejhorsi. Strasne me palila zaha a nemohla jsem lezet na prave strane. Spala jsem skoro v sede a trpela jsem nespavosti.

pliczkova
autor
31. pro 2019

@vendelinka08 to ja porad unavena.. prsa mi snad vazi 100kg 🙊🙊😅😅😅 a to jsem mela 85B..ted uz jsem musela poridit větší, co me jeste ceka za velikost kdyz uz ted to je tezky 🤦‍♀️🙊🙊 me pali zaha po kazdem jidle desny.. ja citim porad bricho, ale asi to tak ma byt.. moudřejší budu az me za tyden prohlidne mudr.. ale jak jsem rikala ve 20letech jsem to tak neresila jako ted.. ted se bojim kazdeho píchnuti 😔 mam kolem sebe moc kamaradek co o mimi prisli na začátku

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru