Žádná menstruace, jsem těhotná nebo nemocná?

jakobynic
26. čer 2016

V prosinci jsem porodila krásného a hlavně zdravého syna...vše bez problému... jenže skončilo mě šestinedělí a tak jsem stále čekala na menstruaci a pořád nic.... otec syna si dával vždy veliký pozor, navíc beru antikoncepci...ale menstruace stále nic... můžu být těhotná? Chtěla jsem se objednat na gynekologii jenže tam semnou hovor rychle ukončili a to tím že u každé ženy je to jiné....(s menstruací,ze některá má menstruaci hned a některá ne). Děkuji za odpověď

darkwitch
26. čer 2016

Já porodila v únoru a první ms jsem měla až v říjnu, takže můžeš být úplně v klidu po porodu to opravdu může trvat déle než se hormony ustálí a začneš znovu menstruovat, zvlášt pokud kojíš tak to trvá dlouho

yagga
26. čer 2016

@jakobynic pokud kojis tak nemusíš mít menstruaci klidně po celou dobu co budeš kojit.

oulehlovi1
26. čer 2016

Rzdravim menstruace mi meska o 16dni byla jsem u doktora ktery udelal uz a nasel 3 dutinky nic v nich nebylo těhotenství vyloucil z duvodu negativního testu z moci ktery hned udelal pichl vyvolavacku dnes.7 den ms nikde ve čtvrtek jsem delala dalsi test byl negativní a dnes take. Myslite ze bych mohla byt tehotna????????? Ps mam nemoc pcos. Dekuji za odpovedi

jakobynic
autor
3. črc 2016

@darkwitch
@yagga moc vám děkuji za odpověď😉 já jsem otěhotněla přes prášky a tak jsem měla obavy...no moc děkuji jsem klidnější,jen už nekojím...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru