Zánět močového měchýře. Prý může znamenat těhotenství

terka80
1. zář 2006

Ahojky,uz 5 den me trapi zanet mocaku,brala jsem antibiotika a ponevadz jsem uz dlouho snazilka(3 roky) slysela jsem ze to muze znamenat zacatek tehotenstvi,pry zeny na zacatku tehotenstvi mivaji zanet mocaku,slysela jste to taky nektera z vas? Ten zanet mi zacal hned po ovu,take me boli podbrisek a mam strasne natekle prsa,a to uz tyden,dnes jsem 10 den po ovulaci a za 5 dni ocekavam menstruaci,muj cyklus je 28-29 dni dlouhy.

P.s vsem snazilkam drzim moc pestiky

majaaa82
15. dub 2015

Ahoj, mám stejný problém. Jsem dnes 18. DC a ovulace byla 12. den (dle testů a bolestí břicha). Už 4 dny mě trápí zánět moč. měchýře. Jsem zvědavá, protože nevím, kde bych mohla nastydnout... jinak mi nic není, cítím se v pohodě, jen ten močák. Tak držte palce, trefili jsme se přesně do plodných dnů...

vondrovaadriana
31. kvě 2015
Uživatel vondrovaadriana je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vondrovaadriana.

Takhle když na mě vždycky něco lezlo, tak jsem chvilku brala wobenzym a nebo jsem si dávala kapičky echinacey. Jinak hodně štěstí a nakup si zásobu neslazených brusinkových džusů, pomáhá to🙂

nakkina
1. říj 2015

Holky to neznamená že jste těhotné ale že nikdy děti mít nebudete D: má kamoška je stm stejně.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😖 😢

alyssa.anna
1. říj 2015

a to jsou mi zase novinky......tady je zas někdo vědma.... Takže....já měla ve 4 letech hoooooodně silný zánět - cest, měchýře i na ledviny bylo podezření, byla jsem s tím měsíc na infekčním na Bulovce. Od dětství jsem trpěla na chronické záněty močáku, měla jsem ho 12x do roka..... a mám skoro 2,5 letou dceru, počatou přirozeně, skoro i donošenou, neukradla jsem jí, takže ASI bude někde "chyba" 😀

ajina10
1. říj 2015

Mela jsem zanet mocaku a za 14dni jsem zjistila ze jsem v tom ;)

bodlinka66666
26. říj 2015

Ahoj, moc mooc vás prosím o radu :roll: 7.10 byla moje poslední MS, ovulaci sem měla 21.0. a už od 24 od večera mě bolí na pravé straně v podbříšku. Když si sednu nebo když vstanu ze židle jakoby mě tam bodlo. Myslela sem si že jsem nafouklá nebo něco ale nic takového. Do toho mě občas bolí hlava a mam trochu citlivé bradavly. Dnes jsem byla na gyndě a doktor řekl že to vypadá na zánět močového měchýře což mi přijde divné. Nic mě nepálí, na malou chodim normálně možná o trochu víc než jindy. Dnes jsem si dělala test a nic. MS mam mít až 3.11. Myslíže že je nějaká možnost že budu těhotná? nebo to opravdu spíš bude ten zánět :,( :,( :,( miminko moc chceme :(

pety91
26. říj 2015

Pokud nemáš pálení při močení a máš ty ostatní příznaky, tak by jsi teoreticky mohla být těhotná.
Tak držím palce při těhu testu.

bodlinka66666
27. říj 2015

Snaaad ano 😢 moc děkuji 🙂

kalimero1972
3. led 2016

Ahojky chtěla jsem se zeptat. Včera jsem šla normálně na zachod. Jenže když jsem do čůrala. Dostala jsem hrozný bolesti spodku. Hlavně z močáku a prave ledviny. Žádné jiné problémy nemám. Dneska jen bolest na pravé straně a nafoukle bricho. Jako kdybych tam měla kameny. Měsíčky jsem nedostala zatim.

kikidii
5. led 2016

Pokud cítíš, že tě bolí ledviny, tak raději zajdi hned k doktorovi. S ledvinami není sranda a je lepší léčit je včas, než se něco rozjede.

lenikova
24. kvě 2016

Diskuze neni nejaktualnejsi, ale tohle tema jsem vyhledala prave proto,ze ode dneska marodim se zanetem mocaku. Dr.mi predepsal sirokospektra atb,protoze se zatim nevi co presne to zpusobuje. A taky se snazime o miminko ... Termin ms mam o vikendu a tak taky netusim,jestli se to povedlo a nebo ne. Takze ted nemohu poskytnout informaci, jestli zanet mocaku muze znamenat zacatek tehotenstvi.

bartovaandrea
24. kvě 2016

U me tak tehotenstvi zacalo 🙂 a zada v krizi me bolely hodne 🙂

lenikova
25. kvě 2016

@bartovaandrea 👍 tak to je štěstíčko

alenavy
2. srp 2016

Marně sjíždím přítele Googla, právě jsem přišla z gyndy, kde jsem dostala ATB na močák. Těhotná bohužel nejsem, snažíme se. Ale slyšela jste některá někdy o tom, že by byl zánět močáku bez jakýchkoli příznaků? Tedy jeden bych měla - bolest při pohmatu. Ale nejít na preventivku, tak bych o ničem nevěděla. Až prostě když mi doktorka promáčka břicho, tak mne v levém podbřišku bolelo, tak mne poslala na gyndu. Ten to zkouknul a řekl, že to je močák. Kdysi jsem zánět močáku měla a to jsem lezla po zdi. Tedy já si nestěžuju, že nelezu po zdi😀 Ale je mi divný, že mi jinak vůbec nic není, jen prostě když mi Dr. zmáčkne břicho, tak to tedy bolest je. Tak jsem zmatená..

vggzg
4. srp 2016

@alenavy možné to je😊 byla jsem na začátkem června na předoperačním vyšetření a také mi bylo zděleno že mám akutní zánět močáku a žádné problémy jsem neměla😂takže sem vyfásla atb a bylo

joanna88
12. srp 2016

Ahojte holky, se zánětem močového měchýře mám dlouholeté problémy. Bohužel to u mě vypadá tak, že trpím neskutečnýma bolestma a třeba v moči nemám tolik krve. Nyni jsem těhotna. Cca v 4t a zánět je opět neskutečně silný. Gynekolog mi odmítl nasadit atb. Ale ja jsem věděla, že bez toho se nemohu vyléčit. Hlavně ty bolesti... mnohé tu pisete,že ani nevíte, že máte zánět dokud vam to doktor sam neřekne.. ja nezazila nikdy horší bolesti jak s močákem. Urinal Akut mi zabere nachvili. Ale abych se vratila.. doktorka mi tedy odmitla nasadit atb. A dala mi z lekarny jako doplněk stravy Manosu 2g ihned zabrala ... ale nezlobte se na mě. Někdo s tak četnými problémy jak ja... to mě nevyléčí doplněk stravy. A taky že ne.. ihned po dobrání silný zánět. Znova na gyndu a po výsledcích z moči mi nasadila atb. Já vím, že momentálně bych se atb. Mela vyhnout, ale to bych max. Skončila v nemocnici... jenže co ... atb. Po třetím dni užívani prestavaji zabirat.. mám strach o sebe i o to malinke co nemá zrovna jednoduchy vstup do života. Nevím uz co si počít. Jsem naprosto zoufalá a přijdu si jak hypochondr... přitom ty bolesti... to nechceš zažít..

hanynkah
12. srp 2016

@joanna88 ahoj, vím jaké to je když trápí močové cesty ☹ mě na to hrozně pomohl přípravek Colostrum od LR. Před třemi lety jsem měla dva měsíce v kuse zánět močových cest a nemohla se z toho vyhrabat. Pak mi jedna známá představila výrobky LR, podstoupila jsem dvouměsíční kúra pití aloe vera gelu na vyčištění a k tomu colostrum na imunitu. Od té doby mám klid. Každé jaro si koupím colostrum na tři měsíce a jsem fit 🙂

alenavy
22. srp 2016

Tak jsem vykulená. O pár příspěvků výš píšu, že jsem dostala ATB na zánět močáku, na gyndě mi to zjistili 2. srpna. Dělal mi i ultrazvuk, kdyby ty bolesti byly něco jiného. Všechno v pořádku z hlediska gyndy, přišlo se na to, že zlobí močák. No a teď o víkendu jsem měla dostat menstruaci a ono nic. Protože mne bolí prsa, zkusila jsem ze srandy dnes ráno test a to překvápko, když na mne naskočily naprosto jasné dvě čárky, téměř okamžitě. Teď jsem zkusila odpoledne další, opět dvě čárky. Holky, je možný, aby takhle naskočily obří dvě čárky, když 2. srpna nebylo o těhotenství ani řeč? Já jsem hlavně zmatená, neb asi jde o neposkvrněné početí, neb si nějak nevybavuju akci. Léčila jsem ten zánět močáku jinak než těmi ATB, takže jsem sex odložila do zmizení obtíží. A skoro mám pocit, že když k tomu došlo, tak že nešlo o nechráněný sex... 😀 V červenci jo, tam bych byla hned doma. Ale teď v srpnu.... 😀 😀 😀

blanka234
12. zář 2016

Lecila jsem zanet mocoveho mechyre 3 roky antibiotoky. Az uz jsem opravdu byla zoufala, ciste nahodou jsem se dostala byvalemu primarovi - duchodci. Ten razne a bez premy sleni prohlasil- zakyseleny organismus. "Pit odkyselovaci caj z lekarny, vyloucit rozpustne kafe, ovocny caje a cigarety. Za 2 dny jsem bala zdrava. Uz to je rok. Moc doporucuju vyzkouset.

jankadvor
10. zář 2023

@alenavy Mám teď podobnou situaci tak jsem zvědavá 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru