Zap hCG Těhotenský krevní test, máte zkušenost?

gry
1. led 2017
mamulda92
18. dub 2018
kepu
18. dub 2018

@mamulda92 tady uz se dusik vykoukat da 👍

mamulda92
18. dub 2018

@kepu takze som??? Ale kratko

kepu
18. dub 2018

@mamulda92 pockej do terminu ms a zkus papirovej testik ..ten by pak mel silit vzdycky kazdy druhy den 👍

mamulda92
18. dub 2018

@kepu fakujem ktasne za radu ;)

sasala
29. kvě 2018

@mamulda92 jak to prosim dopadlo? Můj test vypadá podobně a nevim no.. jsem 12 DPO

kometacka
13. čer 2018

Zdravím, chtěla bych se zeptat na Váš názor, vidíte tam ducha nebo se to zdá jen mně? Jsem 29 DC.
Díky za Vaše reakce

vendelinka08
13. čer 2018

@kometacka jeste jsem tyto testy nevidela jasne pozitivni...neco malo tam videt je..ale diky predchozim prispevkum to neberu jako pozitivni vysledek.

barulis
19. črc 2018

Dobrý den, co myslíte tady? Já tam vidím mlhavou čárku u písmena T.

astyna
21. črc 2018

No člověk aby na to vzal lupu. Můžu se zeptat, proč testuješ tak brzo a nepočkáš, aby výsledek byl jasnější? Takhle jen můžeme lupou zvětšovat a tušit, kde by ta čárka jako měla být...

denisa3101
21. črc 2018

Holky zde dávám můj krevní test 4 dny do MS vkládám jak obyč testy tak dělaný stejně krevní test 🙂 malý špunt už měl půl roku 😍

nanaba
23. zář 2018

Ahoj. Poradte. Je tam duch? 🤗 5dni do ms
@sasala jak to dopadlo u tebe?

nanaba
23. zář 2018

@barulis vidim taky. Bylo to?

zrzeckas
24. zář 2018

@nanaba jestli jsi nedockava, tak 5 dni pred ms je podle me vyborny tento test http://cz.clearblue.com/tehotenske-testy/digita...
Cenove vyjde stejne jako krevni a je spolehlivy a jasne ti to ukaze.

nanaba
24. zář 2018

@zrzeckas tam je ale citlivost 25 takze ukze neskor ako toto co ma citlivost 10. Nie?

zrzeckas
24. zář 2018

@nanaba citlivost je/ pisi vetsi, ale ukaze to opravdu driv a hlavne bez nejakych duchu, bud plus nebo minus...

zrzeckas
24. zář 2018

Ja teda cekala, abych tam mela uz 2-3 takze jsem testovala az (kdyby se zadarilo) jsem byla 4+1...jinak holky vidivam, ze testuji drive

zrzeckas
24. zář 2018

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru