Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zapomenutá HA. Zkušenosti?

lalolita
5. srp 2020

Vrtá mi to hlavou. PredMinulý týden jsem zapomněla pilulku HA,ale dala jsem si do 24h a tento týden znova. Nějak zapominam, s dětma lítám po výletech,po koupalištich. I druhou zapomenutou jsem si dala do 24h, tento týden. Poslední 2 dny se cítím divně. Bolí mě prsa, podbrisek a picha mě i v pravém vaječníku. Četla jsem a tuším,že možnost otehotneni je minimální, ale může se přeci jen stát, že by "zadarilo"? 😃 s přítelem máme pravidelný sex i několikrát denně. Prášky mám nizkohormonalni pro kojící,z důvodu trombózy v druhém těhotenství. MS teď nemám,beru HA v kuse skrz koupání,cestování.
Diky za zkušenosti.

te_reza
5. srp 2020

No, v tomhle případě bych se "selhání antikoncepce" asi moc nedivila. Já mám v telefonu upomínku, kdyby náhodou

lalolita
autor
5. srp 2020

@te_reza mám ji taky. Párkrát jsem to vypla, ale vzápětí hned vzala,jak jsem si vzpomněla. Tak uvidíme no.😃

palja
5. srp 2020

Já jsem teda měla za to, že zapomenutá pilulka se musí vzít do 12 hodin, jinak ztrácí účinek a při dalším užití antikoncepce začne působit až cca za 14 dní, i mudr mi to takhle říkala.
Nízkohormonalni může sama přestat působit, pokud se dítě kojí jen občas. To, že není ms neznamená, že není ovulace. Taky jsem to takhle měla. Ovulaci u dr potvrzenou, MS při kojení nebyla 19 měsíců.

lalolita
autor
5. srp 2020

@palja nekojim, mám nizkohormonalni pro kojící, z důvodu trombózy v druhém tehu. O ovulaci, to už mám vypozorovane, bolí mě podbrisek, popřípadě výrazně citlivá prsa.

palja
5. srp 2020

A těhotenský test sis dělala?

lalolita
autor
5. srp 2020

@palja dnes ze zvědavosti a negativní.

nagojka
5. srp 2020

ja kdyz sem brala HA tak sem si to brala jak se mi zlibilo dle libosti a nidky sem do jineho stav neprisla..myslela sem si ze ucinek HA se snad po jednom dni zapomenuti nevytrati...Ale nevim moc tomu nerozumim,kazdopadne mozne je uplne cokoliv..🙂

trlik
5. srp 2020

HA braní v dozrávání vajíček (takže nejčastěji pouze jednoho za cyklus) - takže bych se (podle meho laického pohledu) nebála, že když prášek zapomenu, tak během toho vajíčko zazracne dozraje. Já někdy zapomněla i více dní a nikdy nic 🙂 Ale je to jen má "dojmologie"

lalolita
autor
6. srp 2020

@nagojka no právě, možné je cokoliv 😄

lalolita
autor
6. srp 2020

@trlik jasný rozumím. Je to teď takový na prd, jsem na děti sama a když jsme pořád venku, tak sem zapomněla.😉

lalolita
autor
6. srp 2020

Holky,nic,že?🙂

monika3456
9. srp 2020

@lalolita nic nevidím 😉