Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Že by? Po 3 letech. Kdy vyrazit k doktorce, ať nic nezanedbám?

makrela17
8. črc 2018

Drahé Spolubojovnice 😉 Jdu si pro radu... Sice mám 10ti letou dceru, ale začátek těhotenství jsem tenkrát měla tak hektický, nebo spíš pohodový, nebo nevim, jak jinak to napsat, ze jsem těhotenství "objevila" až ve 12tt... Teď se zdá, ze je to jinak... 9.6. jsem měla první den poslední menstruace, 5.7. měla přijít další, ale to jsem jen 3.7. jednou lehce zašpinila při utření a teď už mě 3tí den šíleně pálí žáha, bolí prsa, že se ani nevyspim. MS nikde a testík dnes takhle... Co teď, kdy vyrazit k Dr? Nechci být nijak hysterická 😂😂 Ale zase na druhou stranu se nám zadařilo po 3 letech a pritel není úplně z nejmladších, tak bych nerada něco zanedbala...

loylii
8. črc 2018

@makrela17 nechápu otázku, test už víc pozitivní byt nemůže.. tuhle nejistou otázku bych spis čekala u nějaké hodně slabounke čárky.,..😀😱

agneska7
8. črc 2018

Gratuluji, proste zavolej dr. A on sam ti rekne kdy mas dojit

makrela17
autor
8. črc 2018

@loylii Já to spíš myslela tak, že bych nerada šla k Dr. brzo, aby bylo vůbec něco vidět... 🙂

nat
8. črc 2018

@makrela17 podle druhe carky bych rekla ze je to starsi tehu takze k lekari klidne hned 🙂 a nebo ze by tam byly 2 ? 😉

loylii
8. črc 2018

@makrela17 u mě byla videt dutinka tyden po vynechání MS

loylii
8. črc 2018

Respektive dvě, tak jsou dvojcatka😇

bledulka84
8. črc 2018

za mě stačí zhruba konec 8. týdne, pokud bude do té doby problém, stejně se s tím nic moc dělat nedá, pokud nebude, potvdí se to, co se potvrdit má, už i se srdíčkem

ptacatko01
8. črc 2018

Také se mi test zdá až ´moc pozitivní´ 😀 také bych se přikláněla k tomu, že těhotenství je starší. Ono někdy ze začátku těhotenství může i menstruace být. Jedna příbuzná měla menstruaci až do pátého měsíce, kdy zjistila, že je těhotná. Nebála bych se k lékaři vyrazit hned. Přeji mnoho štěstí a bezproblémové těhotenství.

oveckaluky
8. črc 2018

Takovouhle čárku jsem měla cca 16 DPO, což bylo taky asi 3 dny zpoždění...a teď jsem ve 28. tt s dvojčátky 😉 U doktora jsem byla, když to podle poslední MS odpovídalo začátku 5. tt a neviděl ještě nic, o týden později, 5+2, už byly vidět dutinky a o další dva později, tedy 7+2, už ťukala obě srdíčka 🙂

kristyn.g
8. črc 2018

@makrela17 mě dr řekla že přijít nejdříve asi dva týdny po pozitivním testu. šla jsem tam na konci 6tt a bylo hezky vidět srdíčko.

nikolspace
8. črc 2018

Paní se ale neptala, zda je test pozitivní nebo ne 🙂 ..co se mě týká, zavolala bych doktorovi, sám bude vědět, na kdy vás objednat 😊 mě třeba vyšel test pozitivní 26.6., ale menstruace měla přijít až 3.6., doktor mě objednal na 12.6. Hodně štěstí 😊

nikolspace
8. črc 2018

@nikolspace 26.5.pardon

keksikova1
8. črc 2018

Já měla takovouhle dálnici 2 dny po vynechání, čekám jedno, jenom o tom to není. 😉
Zavolala bych na gyndu a domluvila se tam.

klea81
9. črc 2018

zavolej a objednej se, většinou tě stejně nebudou chtít vidět dřív než v 6 tt

Sem začni psát odpověď...

Odešli