Ze závisláka na sladkém naprostá nechuť na sladké

kothatko1
7. zář 2015

Dámy, ženy, dívky, je možné, že já jako téměř závislák na sladkém (posledních několik let), který nepřežil den bez sladkosti najednou sladké vůbec nevyhledávám a neláká mě, nemám na něj chuť - mohlo by to být příznakem nějaké změny, např. těhotenství? Od prosince neberu antikoncepci - očekávala jsem, že se změní některé věci, ale chuť na sladké mě přešla až poslední měsíc. Menstruace byla na den přesná, ovšem naposledy se opozdila o 5 dní a byla jen 4 dny. Testy jsem si dělala 3 a 4 den po zpoždění - byly negativní. Tím, že pak menstruace přišla, tak jsem to neřešila. Ovšem to, že se mi naopak sladké dokonce příčí, mě trochu nenechává spát. Nechci si dělat další test, zkusím počkat do další MS (ta by měla tedy snad dorazit do 9 dní), netvrdím, že bych měla být těhotná, ale jestli je to třeba možnost - zda jste se s tím některá setkala. Děkuji za Vaše názory.

mydvaapes1
7. zář 2015

Já fakt, že jsem těhotná, taky poznala tak týden před dostavením ms 🙂, takže možné to je. A nebo jsi hold už brutálně přeslazená a tělo další cukr odmítá 😀

adji
7. zář 2015

Mě třeba teď měsíc držela chuť na vajíčka, kterých jsem byla schopná spořádat několik denně. Asi mi něco chybělo. Naopak sladký jsem taky přestala úplně jíst, přestože jsem si vždy po obědě ke kávě něco dobrýho dopřála... Nevím proč, prostě si tělo řekne 🙂 Když jsem byla těhotná, tak jsem neovadatelný chutě měla až ve 3. měsíci... Ale každý to má jinak a pokud si přeješ mimčo, tak držím pěsti, ať to máš jako příznak 😉

mandala
7. zář 2015

Při posledním těhu mě taky přešla chut na sladké a vyhledávala jsem spíš maso. Ale jestli to bylo takhle brzy, to už si nepamatuji, spíš bych řekla, že ne. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru