Zničehonic zmizely bolesti v podbřišku

nataliescucinska
1. kvě 2017

Ahoj holky,moc prosím o radu a také snad o uklidnění.Před týdnem jsem podle tt. zjistila
Ze jsem tehotna.Dokonce mi natekli prsa,začalo mě bolet v podbrisku,lehké křeče a takové zvláštní napínání.A dnes jakoby z ničeho nic mě vsechno přestalo.K doktorce jdu až 11.5. Prý dřív nemá na mě volné okno.A já jsem teď nervní jestli to nebyl jen planý poplach.Delala jsem si 4 různé testy a všechny byly //. Předem děkuji za názor za radu.

soyevita
1. kvě 2017

@nataliescucinska Taky se mi to stalo a dost mě to vyplašilo,vše ale bylo v pořádku.
Tak se zbytečně nestresuj,bude to dobré,uvidíš🍀

nataliescucinska
autor
1. kvě 2017

@soyevita Tak to se mi moc ulevilo.VAZNE!Uz jsem doma začínala trochu panikarit😂.Dekuji za odpověď 🙃.Přeji hezký den 🍀

dencadenda
1. kvě 2017

@nataliescucinska neboj vse bude v poradku 😉 ja nemit potvrzene,ze jsem tehu tak to ani na sobe neregistruji...jen vetsi prsa...podbrisek bolet nemusi 😉

nataliescucinska
autor
1. kvě 2017

@dencadenda Asi mate pravdu holky.Ale bylo to vsechno tak intenzivní a ráno jsem se vzbudila a jakoby nic proste vsechno fuč.Ale jsem "rada" ze v tom aspoň nejsem sama 😂 děkuji moc 🍀

dencadenda
1. kvě 2017

@nataliescucinska ja mela taky ze zacatku takove vrneni v podbrisku...pachy atd me vadilo. A ted lazo plazo a jak rikam ani nevim,ze jsem tehu az na obcasnou unavu a pnuti v prsech😉

lenusaak
1. kvě 2017

@nataliescucinska taky jsem to měla, pres noc jakoby luskne prstem a nic mi nebylo. Žadny bolavy prsa, citlivy podbrisek... ( kdyby me nekdo videl- prsa jsem promackavala jestli je to vazne pravda, ze me neboli)😃 Ten den jsem mela kontrolu a vše ok. Toto neni spolehlivy ukazatel prosperujiciho tehu, bude se ti to v budoucnu opakovat- jednou priznaky prehnany, pak zase nic... nic z toho nenaznacuje nic spatného. Ale chápu tě. Určo muzes byt v klidu a uzivej si to těhulko 😊

nataliescucinska
autor
1. kvě 2017

@lenusaak já se taky furt osahávám😂 Ale mas pravdu ze teď si moje tělo bude dělat absolutně co chce 😁každopádně děkuji za odpověď a podporu!!.🙃🍀Přeji krásný večer🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru