Zpožděná menstruace po Duphastonu, kdy si udělat test?

tess007
16. zář 2013

Ahoj holky, prosím o radu. Druhý měsíc beru duphaston. První měsíc mi MS zafungovala jako hodinky a dostala jsem to do třech dnů. Teď už to je 6 dnů po dobrání a pořád nic. Bolí mě prsa, cítím tlak v podbříšku. Za jak dlouho si mám udělat test? Kdy by bylo něco vidět? Popř. za jak dlouho k doktorovi, pokud to nedostanu a test bude negativní? Moc děkuji za každou radu!!!!

opretinka
20. zář 2014

hmm, mám obdobný problém...škoda, že nikdo nereagoval:(...první měsíc přišla po 5 dnech a teď je to 8 dní...bolí mě prsa a teď začal trochu podbřišek...

tess007
autor
23. kvě 2016

@opretinka Test jsem si tenkrat udelala o den pozdeji a byl pozitivni.Dneska mi spinka v postylce dvoulety prcek.Jak to dopadlo u tebe?

opretinka
25. kvě 2016

Tak u nas uz spinka 4,5mesicni drobecek,takze uspesny😘

blondecoco
1. zář 2018

Ahojda holky, opět obnovuji příspěvek. Beru duphaston od 16 dne po dobu 10 dnů takto: 1-0-1
Beru už druhý měsíc - První měsíc mi MS přišla už první den po dobrání. Tento měsíc už je to 6 dní po a MS nikde. Bolí mě podbřišek při dosednutí či různým pohybu, jsem nafouklá, ale prsa mě nebolí. Volala jsem dr., takže mě pro jistotu chce vidět. Dnes jsem si dělala pro svůj klid tt a je negativní. Myslíte, že kdybych byla těhu, že už by tam ty dvě // (nějaký ten duch) byl vidět nebo je na testování ještě brzo???. S manželem už jedno dítko máme, antinu neberu, chceme druhé... tak mi Dupháč nasadil na srovnání cyklu..
Děkuji za vaši radu nebo zkušenost! 😋😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru