Zpožděná menstruace, špinění, co to může být?

adelinkalentilka
7. bře 2017

Ahoj. Nejdříve se mi opozdila menstruace o 9 dní. Další měsíc jen 2 dny špinění. A teď jsem to měla dostat 23.2 a pořád nic. Nevíte co to může být? Jo a je mi 14 a většinou mývám menstruaci 5 dní. Opožděnou ji mám max. 3 dny.

absintka19
7. bře 2017

@adelinkalentilka kolik diskuzi jeste zalozis? Uz jsem ti nekolikrat odpovidala. Takze naposled: zajdi si k lekari-gynekologie.

keksikova1
7. bře 2017

@adelinkalentilka
Pravděpodobně je ti to,ze je ti 14 a nemáš ustáleny hormonální hladiny. Nikdo ti lip,než Absintka neodpoví, protoze má prostě pravdu, potřebuješ lékaře. Jestli ještě nemáš svého gynekologa,porad se s mamkou,nebo někým blizkym a ony ti poradi někoho konkrétního..

j.a.n.i
7. bře 2017

@keksikova1 Nebo druhá možnost, neřešit to a počkat až se to ustálí, ve 14 ještě není důvod to řešit s doktorem...

nafuka
7. bře 2017

Nechápu proč tohle neřešíš se svojí maminkou.Menstruační cyklus se ustaluje asi 2 roky.

absintka19
7. bře 2017

@j.a.n.i zde jen nevime zda sexualne zije nebo ne. Pise uz po nekolikate.

j.a.n.i
7. bře 2017

@absintka19 Tak ve 14 předpokládám, že ne, když je ještě pod zákonem...

zoufalapani
7. bře 2017

Ve čtrnácti bych se ničeho nebála, pokud tedy dodržuješ zákony. Prostě se to v tomhle věku někdy stává.

adelinkalentilka
autor
7. bře 2017

Nemám kluka.

nafuka
7. bře 2017

@adelinkalentilka copak ty se nesvěřuješ mámě, když máš nějaké pochybnosti nebo trápení?
Mám holčičku ještě malou, ale doufám, že za mnou kdykoliv přijde.Vždycky tu pro ni budu.

absintka19
7. bře 2017

@j.a.n.i to je spousta veci nezakonych a lidi je delaji 🙂 ale chapu te 🙂

j.a.n.i
7. bře 2017

@absintka19 To je fakt, některé taky porušuju (třeba rychlost), ale sex ve 14 mi přijde brzo...

keksikova1
7. bře 2017

@j.a.n.i proto jsem říkala, ať se poradi s mamkou 😉

luci_nka17
7. bře 2017

Mam otazku? Kdyz sem to dostalo a 4dni driv a beru jeste prášky čím to může být 😔

berenika39
7. bře 2017

@j.a.n.i OT, dcera bratrance, běžná rodina, naprosto "zdravá" rodina, tím myslím bez problémová.....přesně ve 14 zahájila sexuální život s klukem, s kterým rok už chodila, maminka ji vzala k lékaří, bere HAK. Takže tak. Nemám na to názor.

nafuka
7. bře 2017

@luci_nka17 ani s práškama to nemusíš mít na den přesné.

johnirvingfan
8. bře 2017

Já bych hlavně prášky ve 14 bez kluka vysadila uplne. Proc to proboha každý hned napíše?

j.a.n.i
8. bře 2017

@johnirvingfan Protože zakladatelka nepsala, že bere prášky, to je někdo jiný...

johnirvingfan
9. bře 2017
luci_nka17
9. bře 2017

Mam otazku co znamená úzká slinice a co to muze byt vse priciny?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru