Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zpožděná menstruace, test čistě bílý

nicanikanik
22. zář 2017

Zdravím, o miminko se nesnažíme (zatím) ještě na to máme dost let, ale dva dny po “vypočítané ovulaci”, která mi přišla nic moc, vlastně žádný klasický hlen, nikde nic, nám s přítelem při sexu praskl kondom, v sexu se nepokračovalo, bylo to prakticky hned na začátku. Pořád studuji a zařadil se mezi to stres, k tomu hubnu a teď procházím chřipkovým obdobím. Menstruaci mám zpožděnou už 5 dní, test jsem si dělala včera, bohužel odpoledne, protože moje nervy to nezvládaly a i 14 dní od doby co ta mrška praskla tam nic není, čistě bílý test s jednou svítivou čárkou.
K tomu se místo menstruace přidal právě hlen jak při ovulaci. Nejsem si prostě jistá, jestli se mi o tolik posunul ten cyklus v tomhle období nebo ne..

chocolady
22. zář 2017

Ahoj, tim stresem se muze menstruace zpozdit, i kdyz ji mas jinak pravidelnou. Ja jsem jednou mela zpozdeni 8 dni behem zkouskoveho a to mi ten stres jeste pridalo..
A dalsi vec je ze mi prijde nepravdepodobne, ze bys byla tehotna, kdyz jste na praskly kondom prisli hned..🙂

nicanikanik
autor
22. zář 2017

@chocolady Já vím, ale zpoždění jsem zažila opravdu za celou dobu jen jednou a to o 3 dny. Teď je to pět, a já prostě vyšiluju no...

Sem začni psát odpověď...

Odešli