• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zpožděná menstruace, test negativní. Je ještě naděje?

1. dubna 2014 
Ahojky holky..MS měla příjt 20.-tého...tt jsem si dělala 26.-tého Mamma test a byl negativní.Znovu jsem tt ještě neopakovala.Ale pěkně mě bolí prsa.Pořád bych spala a včera ránno mi bylo tak na zvracení.MS ještě nedorazila.S tt testem chci počkat do pátku.Myslíte,že je ještě naděje?:slight_smile:Děkuji za názory :grinning:
1. dub 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Udelej jinej test a ne mamatest....jsou strasne nekvalitni....me nedavno neukazal vubec nic ani ducha a dr.max krasne plne dalnice a nejsem jedina ....drzim palce
1. dub 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, naděje určitě je. Také bych zkusila jiný test. A klidně už dnes. Přeji hodně štěstí!
1. dub 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dotinka a @lubazu moc děkuju než pojedu do práce tak se stavím v lékárně a koupím si testík a otestuju se a uvidíme.....
1. dub 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě udělej jiný test ;) mamatesty jsou na nic :/ mě ukázal 12 DPO pozitivní výsledek Dr. Max a 14 DPO digitální clear blue, kde už svítilo 2-3. držím palce
@misellll
1. dub 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misellll jj naděje je určitě a ten digitální je nejpřesnější :wink: mě se třeba jeden test ukázal neg. a druhý byl pozit. takže ten mamatest je jen okrajově a moc spolehlivý není
1. dub 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek