Zpožděná menstruace, test negativní. Je ještě naděje?

Ahojky holky..MS měla příjt 20.-tého...tt jsem si dělala 26.-tého Mamma test a byl negativní.Znovu jsem tt ještě neopakovala.Ale pěkně mě bolí prsa.Pořád bych spala a včera ránno mi bylo tak na zvracení.MS ještě nedorazila.S tt testem chci počkat do pátku.Myslíte,že je ještě naděje?🙂Děkuji za názory 😃
dotinka
1. dub 2014
Udelej jinej test a ne mamatest....jsou strasne nekvalitni....me nedavno neukazal vubec nic ani ducha a dr.max krasne plne dalnice a nejsem jedina ....drzim palce
lubazu
1. dub 2014
Ahoj, naděje určitě je. Také bych zkusila jiný test. A klidně už dnes. Přeji hodně štěstí!
misellllautor
1. dub 2014
@dotinka a @lubazu moc děkuju než pojedu do práce tak se stavím v lékárně a koupím si testík a otestuju se a uvidíme.....
baru88
1. dub 2014
Určitě udělej jiný test 😉 mamatesty jsou na nic :/ mě ukázal 12 DPO pozitivní výsledek Dr. Max a 14 DPO digitální clear blue, kde už svítilo 2-3. držím palce
@misellll
sarkad2856
1. dub 2014
@misellll jj naděje je určitě a ten digitální je nejpřesnější 😉 mě se třeba jeden test ukázal neg. a druhý byl pozit. takže ten mamatest je jen okrajově a moc spolehlivý není

Začni psát odpověď...

Odešli