Zpožděná menstruace z horka?

janinaklinku
5. srp 2018

Dobrý večer, měla bych na Vás dotaz 🙂 menstruace přicházela pravidelně ve 29 denním cyklu. Čekala jsem ji ve středu a nic, pouze špinění, ve čtvrtek to samé a v pátek už nic. Celou dobu je mi nějak těžko, bolí mě bříško. S přítelem se o miminko snažíme už pár měsíců. Nevím, jest!i není ještě moc brzo si dělat test. Naše doktorka má navíc dva týdny dovolenou 😒 mám tedy ještě počkat, jestli to přijde, jestli to třeba neni jen zpoždění z horka? Děkuju za reakce

ah1234
5. srp 2018

Na test uz skoro nie je. Mne ukazal silne ciarky 2 dni po tom, co som mala dostat menstruaciu. Ale z tohto tepla to spinenie mohlo byt aj ono.. telo je cele zmagorene, ja som obcas nemavala kramy aj cele leto :(

balogis
10. srp 2018

@janinaklinku když máte zpoždění udelejte test v tuto chvíli by uz mel jasně ukázat případné těhotenství,přeji hezký den🌸

astyna
20. srp 2018

Test rozhodne. Ja mam vzdy 28 a jak je nyni horke leto,tak mamcyklus najednou 35 dni...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru